Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Nektek mi tetszene jobban egy lányon?

kicsi laposabb de feszes fenék, narancsbőr nélkül vagy nagy, kerek fenék de narancsbőrös.

nagy mell, ami melltartó nélkül azért lógna vagy kicsi mell ami melltartó nélkül is szép. (a kicsi legyen mondjuk olyan tenyérnyi méretű)


2011. jún. 1. 10:55
1 2
 11/19 Smartguy86 ***** válasza:
A popsi ha feszes, akkor az ne legyen már lapos - hogy nézne az ki? Egy izmos popsi legyen szép kerek. Mellből tök mindegy, ízlése válogatja...
2011. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezek az eldöntendő kérdések amúgy azért nem vezetnek semmire. Mert semmilyen következtetést nem lehet levonni belőle.


Max mondja valaki hogy ö ezt de valóságban meg úgyis több mindenen múlik. Nem csak külsőségek. Meg egyébként is teljesen más helyzet, mintha lenne 2 csaj és egyiket kiválaszthatod.

2011. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mind 2

de a legjobb kettő között közepes mell nem lógmég de nagyobb közepes fenék szépkerek de nemm narancsbőrös

2011. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést én is fel tudnék tenni!

Melyik a jobb? Egy lány, akinek semmi melle nincs, viszont jó lapos a segge vagy egy lány, akinek nagy feneke és dús keblei vannak?

Így mennyivel másképp hangzik, nem? :D

2011. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

azt hiszem az, hogy a nagy mell lóg nem nagy meglepetés. mert hogy ez szinte mindig így van. persze a kis mell is lóghat, de én az átlagot vettem alapul.

és én úgy tudtam sokaknak megéri a nagy és kerek fenék, még narancsbőr árán is. ami szintén átlag. mert a nagy és kerek nem az izomtól kerek úgy általában. mondom általában.

ja és nem visszaigazolásra vágytam, mert abszolút tisztában vagyok magammal.

2011. jún. 1. 13:58
 16/19 Smartguy86 ***** válasza:

Genetika is közrejátszik, nyilván. DE! A formás popsi csak akkor lesz formás, ha nics rajta zsír. Az is hülyeség, hogy akinek kerek, annak narancsbőrös. Meg az is hülyeség, hogy a nagy mell lóg.


Aki tinikorától melltartóban hordja, annak lehet, hogy lógni fog (sőt biztos). De aki sportol, és nem tartja fenn minden nap, hanem hagyja hogy a szövetek és az izom megerősödjön, annak nem fog lógni. Ilyen egyszerű.


Izmos kerek popsihoz csak ennyit:

[link]

Ezen tuti biztos, hogy össze lehet nyomni egy kólásdobozt.

2011. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, nem tudom milyen nemű vagy.

ha fiú talán csak hallottál róla, de ha lány talán még te is kipróbáltad: a ceruzateszt.

fogsz egy ceruzát és beteszed a melled alá. ha kiesik, akkor nem lóg a melled. ha nem esik ki, akkor lóg.

és minden nagyobb méretű mell törvényszerűen ezt a jellegzetességet veszi fel. ugyanis ha valakinek nagy a melle, akkor az nem vízszintesen kezd el nőni, hanem elég gyorsan lefele kezd lógni.

a fenék pedig... nem hiszem hogy minden harmadik nőnek olyan feneke van mint amilyet a képen láthatunk.

a kerekséget ritkán érik el mozgásból. zsírból rejtélyes okoknál fogva könnyebb. és a zsír pedig narancsbőrrel jár.

nem azt mondom, hogy nincs narancsbőr nélküli kerek fenék. hanem azt, hogy rohadt ritka ha nem így van.

2011. jún. 1. 17:58
 18/19 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek nagyobb kerek feneke van De nem narancsbőrös. A tenyérnyi mell az stimmel :) Nem csak ez a két véglet van. Én azt szeretem ha egy lánynak nem foghagymagerezd segge van hanem van mibe markolni :D
2011. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát az én mellem nagy (70D-E), és kiesik a ceruza;)
2011. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!