Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: a kicsi vagy a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: a kicsi vagy a nagyobb popó tetszik?

Figyelt kérdés

Tehát inkább a Beyoncé,Jennifer Lopez alkatú nők vagy a modell csajok?

| csak, mert nekem az alkatom nem az a vékony, de nem is vagyok kövér - 173cm/70 kg - elég sok gátlásom van főleg a fenekem kissé nagyobb mérete miatt | Kiváncsi lennék a férfiak véleményére!


2009. márc. 17. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jennifer Lopez egy istennő ha lehetne választani ki az a sztár akivel eltöltenék egy éjszakát vagy kettőt esetleg hármat tuti ő lenne az...és nem a jobb lábhüvelykujja miatt...
2009. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a nagy, formás.
2009. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én lányként is a nagyobb feneket szeretem :P Na jó az túlzás, de nőiesebbnek, szexisebbnek találom, mintha csak a hát folytatása lenne :D Persze azért mértékkel!
2009. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mindenhol a fogyókúráról van szó, és a vékony nőket látom az újságokban is stb stb. Nemértem hogyvan ez ha a férfiaknak a nőies,kerekebb nők jönnek be akkor a média mért sugallja a "pálcikaságot" .... Szeritnem a legtöbb nőnek ezért nincs önbizalma köztük nekem sem, mert midnenhol a nagy mell és tökéletes alak látható.
2009. márc. 17. 22:12
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
ha Siófok Fehérvár vonzáskörzetében laksz vállalom a popsivizitet...:) 24/F
2009. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a legjobb a nagykebel és a nagy popsi =D,de ízlés kérdése.Legyen arányos úgy minden szerintem.És,ha jó a csaj(szép,formás stb...) akkor a nagyobb popó(ahogy te fogalmazól) csak pont az i-re =) 18f
2009. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
en is kb ugy vagyok ahogy te, en 176 vagyok es 69-70kg, es pasik imadjak a fenekem hidd el:) kerek es szep, szoval azt szeretem a legjoban a testemben, es igen jennifer lopez szerintem ezerszer sexibb barmelyik vekony nonel. Nem jo az a pasiknak sem ha egyeneset simogatnak kell a domborulat oda:) Fel a fejjel, felre a gatlasokkal. Legyel onbizalmad mert szexi az a fenek.
2009. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Na egyre több az önbizalmam, jó hogy hétköznapi emberek véleményét hallhatom akik nem ugy mondják hogy ismernek és "nem akarnak megbántani". Kezdem sexy-nek érezni magam :)


Siófoki srácnak meg annyit h az ország másik végében lakom :(

2009. márc. 17. 22:22
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
újabb "nagyfenekű" lány az ország másik végéből :) persze nem úgy nagyfenekű szószerint, de nagyon messze állok a média által előírt formátumtól. de nem érdekel:) pár éve totál készre tettem magam h elmentem vásárolni és neadjisten csak a 29es farmernadrág ment rám, amíg szemmagasságban 20 kiló 25-26os virított :( de a barátom azt mondta imádja, lehet h picit nagyobb de izmos ami nagyon szexi ;)
2009. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, Mátészalkától mennyire vagy messze? :DDD


Egyébként barátnőm segge nem is túl kicsi, nem is nagy, és öröm nézni, fogdosni, simogatni. De aki szereti a partnerét, jobbik esetben nem a segge formássága miatt fogja szeretni, hanem úgy alles zusammen. :)


17/F

2009. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!