Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? 17 évesen nemhogy pasim nem volt, de még a csókon se vagyok túl.

Figyelt kérdés
2 fiút szerettem eddig igazán, de különböző okok miatt nem jött össze. Ha nagyon akarnék lehet pasim, de most csak azért, hogy végre legyen valakim nem fogok járni olyannal aki nem jön be. Fiúk mindig kérdezik, hogy egy ilyen szép lánynak mint nekem, hogyhogy nincs pasim (nem, nem vagyok beképzelt, sőt inkább semmi önbizalmam nincs amiért 17 évesen itt tartok). Kicsit már rosszul érzem magam, ki tudja mások mit gondolhatnak rólam, hogy lehet egy kiállhatatlan vagyok, vagy leszbi...x)
2011. jún. 1. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Leszarjuk.
2011. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Húha, szerintem tuti lezbi vagy, megérzem az ilyesmit. :DDD


Nyugi, 17/f vagyok és nekem sincs barátnőm és nem is volt a szó hivatalos értelmét tekintve, mert állítólag bunkó és érzéketlen vagyok, pedig ez nem igaz.

2011. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogy normális tinédzser vagy.Attól,hogy a korodbeli lányok több f@szt fogtak,mint kilincset,nem az a normális.
2011. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valójában mázlista vagy, mert még nagyon fiatal vagy. Még bőven pótolni fogsz mindent. Bennem van +10 év és ugyanott tartok, ahol te, de mégsem ugrottam még a Dunába.
2011. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugi 18 vagyok fiú, és én se vagyok előrébb :D
2011. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel probléma, nekem sem volt még barátnőm, a csókon sem vagyok túl. Előbb-utóbb eljön az ideje(remélem)... :)

21/f

2011. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van kedved ismerkedni? :) 18/f
2011. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!