Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek vagy a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek vagy a férfiaknak nehezebb mit gondoltok? És miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek... ki kell várni, míg egy pénzes pasi szólítja meg őket. Többi smafu.
2011. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit nehezebb?


Szexhez párt találni a férfiaknak nehezebb.

Elmenni a nőknek nehezebb.

...

2011. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a nőkek nehezebb

fekve kinyomni 100kilot

2011. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja és azért, mert ők a gyengébbik nem
2011. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hogy mit nehezebb?Mindent, pl a nőket nem éri kikosarazás.

Engedékenyebbek velük midnenhol, kimutathatják az érzelmeiket, szólnak hozzájuk.

2011. nov. 10. 18:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat, ismerkedés terén? Szerintem egyformán mindkét nemnek akadnak nehézségei. Nőként néha nagyon idegőrlő várni, hogy a pasi lépjen végre, az állandó bizonytalankodás, hogy miért nem lép, esetleg kezdeményezhet-e a nő, ezt pasi függően mindegyik másképp "tűri el". Férfiként meg nehéz, hogy jól értelmezik-e a női jeleket, mennyi az a közeledés, amit a nő nem vesz nyomulásnak, mikor és hová hívhatja el. Egy szóval, mindkét nemnek megvannak a saját problémái:D
2011. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

18:35

ezért lenne egyszerű kommunikálni, megmondani ha valaki tetszik, és nem kéne agyalni, hogy vajon ez vajon az?

Pl ha kín kivárni a pasit hogy lépjen lépj te, ha nem tudod hogyan reagálna rá, kérdezd meg előtte, egyszerű.

2011. nov. 10. 18:42
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

A nőknek.

Ha (udvariasan!) kikosaraz egy férfit: büdös rib@nc, biztos mert nincs elég pénze/elég jó kocsija/stb, stb.

Ha nem kosarazza ki, és mondjuk ad egy esélyt az illetőnek, akkor azért van k*rvának nézve.

Szerény személyemnek ilyen tapasztalatai nincsenek, ugyanis én még várok az "igazira", tehát ha ez szóbajön, 2 opció van:

1) biztos hazudok, és naponta 2 focicsapat meg yát rajtam

2) nem vagyok normális, sose lesz senkim, gyökér vagyok, stb.

Tipikus: ha van a nyuszin sapka, azért, ha nincs rajta, azért...


Miért nehezebb a nőknek? Szintén saját példa. Ha nyaktól talpig "lógós" cucc van rajtam (direkt), akkor is beszólogatnak, úgy néznek rám a hapsik, mint egy darab húsra, ami csak arra jó... Ha csinosabban vagyok felöltözve, neadjisten még egy elegánsabb szoknyakosztümben megyek az utcán, akkor hallgatom a "de sunáználak", "hé cicuska, van gazdád?", és persze ezek vulgáris társait. Tök mindegy mit veszek fel, mennyire vágok morcos képet, mindig van egy barom aki le akar tapizni, egy perverz vén f@sz, aki követ a sötét utcákon, egy tapló huszonéves, aki azt hiszi, hogyha megdicséri a melleimet, ott helyben ráugrok.

Az pedig, hogy előnyöket élvezünk: ha gyerekünk van, alig akarnak minket felvenni bárhová, ha nem vagyunk elég csinosak, akkor sem akarnak felvenni, 35-ön túl már csak egy vén szatyornak néznek, ha férfi a főnököd, és nem ahhoz a kevés intelligens férfiegyedhez tartozik, akkor folyamatosan tűrnöd kell, hogy kikezd veled, és nem küldheted el melegebb éghajlatra, mert kirúg. De ez csak néhány példa, sajnos nagyon ki vagyunk még mindig szolgáltatva a férfiaknak nem nevezhető létformák szekírozásának, molesztálásának.

Pont ezért nincs senkim, mert egyelőre nem sikerült összefutnom egy talpig FÉRFIVEL, aki okos, jószívű, és legalább egy minimális tiszteletet mutat a nők felé. És minél több pasit ismerek meg (haveri kör, munkahely, bolt, gyik, stb) annál inkább kezdem feladni a reményt, hogy nem haltak ki végleg a FÉRFIAK (direkt így nagybetűkkel).


20/N

2011. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert a női szótárban a bunkó a magabiztos, a szemétláda az izfalmas. Jóétvágyat a főztötökhöz.
2011. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Sokkal inkább a férfiak többsége keveri a tulajdonságokat. Egy férfi legyen határozott, ami NEM egyenlő a k*csöggel, de a nő a 'rosszfiút' fogja választani, ha a jófiú megvan róla győződve, hogy akkor tesz jót, ha mindenben hagyja a nőt dönteni, hogy neki legyen jó, mert akkor NEM lesz neki jó. Az a ti bajotok, hogy nem tudtok különbséget tenni a határozott és a bunkó, a figyelmes és a papucs, a romantikus és a nyálas között. A nő meg azért nem mondja meg konkrétan, hogy mit akar, mert akkor elveszi a férfi "vadász szenvedélyét", az automatikusan könnyű prédának, meg r*bancnak bélyegzni, vagy legalábbis unalmasnak találja majd, hogy nem kellett érte harcolni, és hoppon marad. Amúgy szerintem halmozottan igaz, hogy: "R*banc vagyok, mert te meg egy s*ggfej."
2011. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!