Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok általában azokról a 30 éves férfiakról, akik még az szüleikkel/ édesanyjukkal élnek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon aranyos, humoros szeretni való férfit. Úgy érzem közeledik hozzám azóta is, de nem történt még semmi konkrét dolog köztünk. Én arra gondolok, hogy félős lehet, talán nem mer kezdeményezni.


Miből gondolom? Otthon él, mindig az anyukáját emlegeti, szóval, szerintem vele él csak, papa már lehet nincs, ezt nem tudom és nem merem megkérdezni, mert lehet az friss is, ki tudja. Na mindegy.

Ha ennyi idősen még otthon van, nem lehet egy bátor, talpraesett férfi a barátaim szerint. Pedig nekem talpraesettnek látszik. De nem érdekel, ha gyáva sem, imádom és szeretném magam mellett tudni.


Mindezt azért írom ki, mert érdekel, hogy szerintetek gyávaság van-e a dolog mögött, lépjek-e én valamit felé?

Mi okai vannak annak egyébként, hogy otthon él?


2011. nov. 10. 12:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Amikor megismertem, azt hittem 25-26 éves lehet max. A viselkedés és a külső alapján. Állandó vigyori alkat.


Akkor anyuci kicsifia típus? Hogy a legyszerűbb az ilyen férfit levenni a lábáról egy életre? :)

2011. nov. 10. 12:24
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h nincs olyan anyagi helyzetben, h elköltözzön.
2011. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az,hogy anyjával él nem feltétlenül azt jelenti hogy életképtelen, hanem lehet spórol most minek vegyen ki egy házat amikor otthon is élhet persze ha nem főz magára/mos takarít az más tészta, de vannak olyan kultúrák ahol az egész család együtt él ez csak úgymond ilyen nyugatból átvett szokás, pl én is albiba élek de nem vagyok sokkal önellátóbb mint amikor szüleimnél éltem.
2011. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hááááááááááát, e egy jó kérdés, én is erre gondoltam. De remek szakmája van és jó álása, mégis azt mondja, lehetne jobb a fizuja. Egyedül nagyon nehéz.


Én belátom és nem érdekel, hogy semmilye nincs, elmondása szerint. Majd én leszek neki, ha észreveszi végre, mit érzek és valóban kölcsönös. :D :D :D :D


Csak az ismerősök mondják, hogy dilis vagyok. Ez anyuci kedvence , sosem fog leszakadni róla.


Szerintem, ha 2 ember tud 1-ről a 2-re lépni, és szeretik egymást, akkor lépne.

2011. nov. 10. 12:32
 5/21 A kérdező kommentje:

Mindent az anyukája csinál, ő csak besegít a számlákba, mosópor stb stb stb...


Szóval szerintem nem "defektes", mint ahogyan azt nekem próbálják bebeszélni, úgy, hogy nem is ismerik. Csak következtetnek ebből a tényből.

2011. nov. 10. 12:35
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem olyan könnyű az albérletet fizetni.Szerintem is tök felesleges egyedül albérletben,inkább az a havi 40-50000 ft félreteszem.
2011. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Na látjátok, már 3-an gondoljátok ezt + én =4.


Akkor az átlag miért skatulyáza be őket anyuci kisfiának?


Úgy idegesít.

2011. nov. 10. 12:40
 8/21 A kérdező kommentje:
Na igen + rezsi és oda a fizetésed, ismerős. :(
2011. nov. 10. 12:41
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Ha mindent az anyukája csinál,akkor elég defektes lehet szegényke.Ha összeköltöztök,majd lehetsz a cselédje,az ilyenek még egy mosógépet sem tudnak egyedül bekapcsolni.
2011. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 napietus ***** válasza:
55%

szerintem csak ésszerűen gondolkodik. amíg egyedül van, és azt sem tudja, mik a leendő párja tervei a jövőre nézve, hová valósi lesz az illető stb., minek b*szná el a pénzét albérletre, mikor van hol laknia? vagy minek venne egy saját lakást azért, hogy aztán kiderüljön, hogy az elhelyezkedése, mérete vagy egyéb okból nem megfelelő, aztán meg ne tudja eladni, csak áron alul?


szóval szerintem csak racionálisan gondolkodik, ennyi.


29/n

2011. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!