Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Az osztálytársam szerelmes belém de én amióta ismerem utállom.

Figyelt kérdés
:S
2011. jún. 1. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan sz@rd le
2011. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Mondd meg neki szépen, hogy nem akarsz tőle semmit. Ennyi.
2011. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%
Ha utálod, akkor miért érdekel mi van vele? Szard le..
2011. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
és szeretek 1 lányt de ő nála tti nincs eselyem és csak 1x utált amikor nem segitetem a dogályába de azt már kijavitotam, de te én tölem ha 1 lany aki nem tetszik akor én megmondom h nem ha továb jön akor megmondom hogy huz el nincs eselyed, ha pedig megtovab ot mond meg a tutit h mer nem:), de én meg most szeretek egy lanyt akinel nincs eselyem, de ha te lány vagy akor járj vele, ne légy köcsög
2014. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd mar beken miert jarjon olyannal akit nemszeret???? Felhaborito szamomra
2014. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!