Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ez nagyon rossz? Szégyenlem magam pedig nem tehetek róla.

Figyelt kérdés
Másfél hónapja volt meg, pont barátomnál aludtam, nem tudtunk semmit csinálni. Aztán itt aludt volna 2 hete, de pont akkorra volt várható a havim, ezért mondtam neki, hogy várjunk 2 hetet, és inkább úgy aludjon itt. Nagyon kínos, mert 2 hetet késett, ezért ma jött meg, és most szombaton fog itt aludni, és megint nem fogunk tudni semmit csinálni. Annyira hibásnak érzem magam, félek, hogy nem fog neki örülni (ki örülne, engem is esz a penész) Pedig ezt nem én szabályozom, de mégis... 17/L
2011. jún. 1. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, akkor megérti, hogy ez ilyen, és elfogadja. Lesz még bőven alkalmatok együtt aludni, nem hiszem, hogy nagy ügyet csinál egy alkalomból. Egy normális fiú megérti ezt a dolgot.

Amúgy meg miért ne tudnátok semmit csinálni? Te ki tudod elégíteni Őt így is (akár kézzel, akár szájjal) :) De egyébként engem szokott kényeztetni orálisan a barátom olyan kor is- megfürdök előtte és tampont teszek fel- így a nyalakodásnak semmi akadálya :) Úgyhogy így is lesz mit csinálni ;)

20L

2011. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetek előfordulhatnak...velem is volt, hogy régen találkoztunk, alig vártam. telefonon búgtam mindenfélét a fülébe, aztán aznap mikor hozzámentem, egy héttel korábban megjött :S

Ha nagyon morci máshogy is lehet kényeztetni :) De ha ezért megsértődik akkor az szerintem bunkóság.

2011. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak szeretkezni tudtok együtt?
2011. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, de havonta egyszer jutunk el egymáshoz, mert messze lakunk egymástól, és ez lenne a 2. alkalom, amikor miattam "marad el" .:( minden nap találkozunk reggel, meg délután, de az utcán már csak nem lehet... imádom őt 
2011. jún. 1. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor megérti, persze ha te meg ennyire szeretnél neki örömet okozni akkor nyugodtan kárpótolhatod egy kis orállal biztos örülni fog :D
2011. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk a barátnőmmel havi közbe is szexelni.
2011. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennél nagyon problémád sose legyen...
2011. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22:50nel értek egyet..
2011. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól még pettingelni meg orálozni lehet... Amúgy meg pech, van ilyen.

21f

2011. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!