Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna hozzá a barátod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna hozzá a barátod, családod, rokonaid és a társadalom, ha egy ausztrál törzsből hazahoznál egy bennszülött nőt/férfit, és bemutatnád, mint barátnődet/pasidat?

Figyelt kérdés

A kérdést nem kell túl komolyan venni, a Discovery World-on késő este van egy sorozat, 2 amerikai férfi együtt él egy 20 fős Kombai (kombáj) törzzsel, úgy akarnak élni mint ők, megérteni a kultúrájukat, hagyományaikat, a női és férfi szerepeket, a családstruktúrát, a konfliktusok elrendezésének módszereit, a párválasztás menetét stb.

Erről jutott eszembe ez a kérdés. A dzsungelben a férfiak szálkásak, férfiasak, pénisztököt hordanak nadrág vagy ágyékkötő helyett, a nők mellei laposak, kicsik és megereszkedtek, fogazatuk nem tökéletes, sőt, hiányos, hajuk teljesen rövid, fűszoknyát hordanak és háztartásbeli munkákat végeznek az apró faluban. A családok sago (szágó) lárvákat esznek, amelyeket előre kivágott, és kiszáradt fákból gyűjtenek be. Valamint denevéreket, békákat, halat, rovarokat, és tradicionális ünnepeken vaddisznót esznek. Illetve ehető növényeket, fűféléket. Pénz, hitelkártya, arany, zseton nincs, vaddisznókkal kereskednek. Amúgy meg teljesen önellátóak, maguk készítik a fegyvereket, szerszámokat, ruháikat, házaikat, és szerzik be a dzsungelből a mindennapi betevőt.


[link]

[link]

[link]

[link]


21/F


2011. jún. 1. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát kétlem hogy megtetszene nekem egy nő onnan, de ha mégis akkor pont nem érdekelne mit szólnának és bemutatnám persze :D
2011. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nemet, kort is írjatok, és ha lehet, ne 2 sort :)
2011. jún. 1. 23:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Ebbe a fertőbe biztosan nem hoznám. Inkább beilleszkednék hozzájuk, de, hogy kitegyem a mostani "civilizált", modern világ behatásainak, az teljesen ki van zárva!
2011. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Érdekes lenne:

Kisfiam, miért nem tudtál inkább az iskoládból találni magad mellé egy korban hozzád illő, szép kislányt?

Nem értem...annyi szép lány van abban az iskolában, miért pont "ezt" kellett megtalálnod, aki még bekapcsolni se tudná a tévét, nemhogy egy emailt elküldeni...

Jaj fiam, fiam.... :D

2011. jún. 1. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:

1. 22/F

hát nem tudom mit írjak még :P

én biztos nem tudnék úgy élni úgyhogy felejtős a dolog

de a szüleim biztos próbálnának lebeszélni a dologról, a barátaim ahogy ismerem őket értelmesen hozzáfűznék hogy "igazad van végülis lyuk az lyuk" :D:D

rokonok pf elájulnának :D

2011. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mármint úgy élni alatt azt értem hogy kint ilyen környezetben, nekem kell a komfort, pénz néha
2011. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Még az se kizárt kedves 22/F, hogy te lennél a menő gyerek, mert az ország egyetlen egy bennszülött csaja veled jönne össze :D Kicsit kilógna a barátnőd a sorból... mondjuk menzán az iskolakertben keresné az ebédjét, meg lazán a fűbe szarna :DDDDD

Majd csinálunk neki facebookot :D

Mennyi ismerőse lenne? Mondjuk 3-5 ezer? Hmm? :D

2011. jún. 1. 23:34
 8/14 anonim válasza:
Lehet hogy megsütnék nyárson a szüleid
2011. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

van egy könyv is erről, ahol egy asszem belga nő megy el egy afrikai törzsbe élni, mert beleszeretett egy őslakosba. igaz történet. nem is bírta sokáig, pár év múlva hazaszökött.


a szüleim nem örülnének, mert reálisan néznék a dolgot, és tudnák, hogy túl nagy a társadalmi különbség. én nem mennék el egy törzsbe élni, viszont tőle sem várhatom el, hogy totálisan alakítsa át az identitását, és legyen olyan, mint itt mindenki.


viszont tesóm gimijéből egy csaj beleszeretett egy afrikai srácba, leérettségizett, viszont a bankettet már meg sem várta, elszökött vele a falujába. mai napig ott él. ő bevállalta.

2011. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21L voltam
2011. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!