Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Myvipchat.com, avagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvipchat.com, avagy az internetes társadalom mélypontja?

Figyelt kérdés

Szeretném megérteni az emberek gondolkodását, mentalitását, vagy a hozzáállását a dolgokhoz, de még elképzelni is rossz, hogy a myvipchat.com oldalán lassan már nem is a fiatal generációval van a gond, hanem a 30-45 éves, elvált, egyedülálló emberekkel, akik látnak benne lehetőséget, fantáziát, hogy valaki is vevő lesz a "3. lábukra".

Mire, miért és kinek jó ez?


Sőt, azt is tapasztaltam, hogy közülük többen is, naponta többször, több órát fenn van, és ezek az emberek annyira függnek már az oldaltól, hogy még az se tűnt fel nekik, hogy hajnali fél 1-kor nem is én vagyok a webcamban, hanem egy másik felnőtt videómegosztó oldalról bejátszott,fényes nappal webcamozó, vetkőző csinos lány :D

(Egy ingyen letölthető szoftvert használok ehhez)


Olyan is előfordult már velem, hogy szeretkező párt játszottam be a progival, erre a másik fél is kedvet kapott hozzá a feleségével,(vagy barátnőjével) és rendesen keféltek :D


21/F :D

Köszönöm a kérdést, de most nincs barátnőm :D


2011. jan. 31. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem te ugyanakkora troll vagy, mint ők!
2011. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel!

Szerintem neked elfojtott vágyaid vannak. Azt mondod, hogy milyen szánalmas az az oldal, közben ugyanazt csinálod, sőt, te még hazudsz is, színjátékban veszel részt. Mi ez, ha nem átverés? szerintem ez is szánalom a javából.


A második bekezdésed meg tiszta homáros. Egy hetero férfi ugyan miért nézné azt, ahogy a gép másik oldalán egy hapi "vergődik"?..ha csak nem azért, mert izgatja. Gondolom ő hetero volt, és te azért nyomtál be egy vetkőzős lányt, hogy kielégítsd az ő vágyait...de te?

2011. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Zavaró, igen, hogy eddig fajultak az emberek.


2. Ajjaj!

2011. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!