Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Egy férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Egy férfi miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

A következő a történet: neten ismerkedtem meg egy sráccal (mindenféle hátsó szándék nélkül). Jól eltudtunk beszélgetni úgyhogy egyre sűrűbben dumáltunk , meg mostanában többször is találkoztunk.Úgy vettem észre mintha többet akarna úgyhogy tisztáztam is vele, hogy nem érdemes reménykednie ilyesmiben mert van egy 1,5 éves kapcsolatom.És el is mondtam neki erről a véleményem.De úgy néz ki mintha nem fogta volna fel, mert azóta is ugyan úgy sokat beszélünk meg találkozunk. Elég nagy nőcsábász hírében áll. Nem tudom mit akar, most ennyire megfogtam , vagy csak egy éjszakára fáj a foga , vagy téll pusztán haverkodik már? Ha komolyat szeretne lehet jobb lenne ha nem találkoznánk többet, igaz nem örülnék neki mert jó vele baromkodni, de ha nincs más választás.

24L/ 36F

Ui.: nehogy elkezdjük a női férfi barátságot ecsetelni...3 legjobb barátom van évek óta és mind fiu és soha nem is akartak tőlem semmi +-t , és nem is fognak.


2011. jún. 2. 15:08
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
66%
"nehogy elkezdjük a női férfi barátságot ecsetelni...3 legjobb barátom van évek óta és mind fiu és soha nem is akartak tőlem semmi +-t , és nem is fognak." vagy csak nem tudsz róla.
2011. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
AZt gondolom, hogy egy 36 éves férfival ezt nyiltan megbeszélheted a következő találkozás alkalmával.
2011. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltem vele....de úgy néz ki nem adja fel.Ugyan úgy áll a dologhoz mint eddig. Most vagy ennyire hülye vagy ennyire kitartó.
2011. jún. 2. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor minek talakozol vele? :D mondd meg, hogy vege a baratsagnak, vagy egy kis ideig szunetel. en ezt tennem. ne vedd sertesnek, legyszi, ez csak egy velemeny. 17/l
2011. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én Panda Petinek adok igazat... :S
2011. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem szabad engedd ,hogy flörtöljön veled ,ha már van egy 1,5 éves boldog kapcsolatod mert ,ha a párod megtudja akkor igen roszul fog esni neki.

Én nem kockáztatnám a helyedben a már meglévő kapcsolatom.

2011. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A parod tudja a sracot??? Ne talalkozz vele tobbet, ha csak nem akarsz tole valamit!!!
2011. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szegény 36F

biztos áltattad valamivel, vagy úgy érzi, csak kéreted magad, vagy pont ezt érzi kihívásnak, hogy megszerezzen, és ez hajtja


egy 36F még jó hogy le akar veled feküdni, felnőtteknél ez alap

nem plátói kapcsolatra vágyunk ennyi idősen


másik 36F

2011. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beinditottad a fantáziáját, az ilyet nem lehet csak úgy kikapcsolni. Amúgymeg minek ismerkedsz más srácokkal ha van pasid?
2011. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!