Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjem el? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú.. szerintem én is neki, de még nagyon az elején vagyunk.. hogyan kérjem el az msn-címét, félek hogy ha nem sikerül elkérnem (suli) év végéig akkor nyáron nem fogunk beszélgetni.. szóval valamit gyorsan csinálnom kell, de hogy kérjem el tőle?Bocsi az érthetetlen fogalmazásért.. remélem értitek, értelmes válaszokat kérek!!!
2011. jún. 2. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

papírra címed ráír, odamégy: "szoktál msn-ezni?"

igen ---> "dumálhatnánk valamikor" (odaadod)

nem ---> iwiw, facebook, skype, kiskutya töke :)

2011. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ennyi.

Olyan nincs hogy nem adja meg ha rákérdezel...

2011. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha egyszerűen odamennél hozzá és elkérnéd? De ha arra kéred, hogy menjetek el suli után kicsit sétálni, az többet érne. Ne szégyelld, ha te is bejössz neki, nem kell kétszer kérni.
2011. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkeresed egy közösségi oldalon (biztos vagyok hogy fent van), és ha ki van írva simán felveszed, ha nincs kiírva elkéred üzenetben. Vagy ha mégsem találnád meg sehol, akkor vagy oda mész hozzá és elkéred vagy nem, rajtad múlik. Sok sikert ;)
2011. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!