Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ugy udvarolnak egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ugy udvarolnak egyes ferfiak, hogy mar rogton tapizzak a lanyokat?

Figyelt kérdés
Nekem is ugy kezdett el udvarolgatni egy srac, hogy a karomat fogdosta, meg a derekomra tette a kezet. Nem tulzas ez?
2011. jún. 2. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kézfogás meg derék? hát te nem nagyon vagy tisztában a tapizás fogalmával szerintem...
2011. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mentalitás kérdése, én pl. nem teszem.

Car mikor már ez-az az elején nem smakkol.

2011. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az nem taperolas, ha egy srac mar elso talalkozas alkalmaval a karjaimat maszirozgatja, meg a kezet a csipomre csusztatja?
2011. jún. 2. 16:48
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
ez szerintem prűdségnek hívják amit itt művelsz... majd ha már a seggedet meg a melleidet gyúrja nah az már taperolás :D
2011. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

A többiekkel ellentétben veled értek egyet, miért? hát amennyi könnyűvérű nő van nekik ez már megszokás hogy hagyják.

Az meg nem prűdség hogy nem akarja hogy minden f..letapizza vagy simogassa ismeretlenül.

2011. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
attól nem lesz valaki könnyűvérű hogy hagyja magát simogatni... a fizikai kontakt nagyon fontos hogy közelebb kerülj valakihez, vagy csak az utca másik oldaláról állsz majd szóba mindenkivel??? hol máshol érjen hozzád mint a karodon vagy a derekedon?? szerintem a lehető legfinomabban közeledett...
2011. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

függ a helytől is meg hogy ismeri e.

Én pl ha először találkoznék valakivel először meg akarnám ismerni és ne a derekamat fogdossa.

2011. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Közelebb először úgy kell valakihez kerülni, hogy jobban megismered... A fizikai kontakt csak akkor mehet ha már ismered az illetőt annyira, hogy meg tudj benne bízni.

Első találkozó alkalmával simogatni, vagy egyáltalán ok nélkül hozzáérni elfogadhatatlan szerintem. Ismeretlen emberek ne nyúlkáljanak hozzám úgy mintha lenne köztünk valami.

És az nem indok, hogy közelebb akar kerülni. Ha közelebb akar kerülni, akkor ismerjen meg, meg adjon lehetőséget, hogy én is megismerjem.

Kérdező az ilyen pasikat ne is vedd komolyan, nem megismerni, csak megdöngetni akarnak.

Majd találsz olyat is, aki képes uralkodni magán, és tiszteletben tartani, hogy nem egy darab hús vagy, amit úgy fogdoshat ahogy éppen kedve van.

Ha egy pasit egy csaj komolyan érdekel akkor figyel arra, hogy a csajnak jó legyen, és félti attól, hogy meg ne bántsa valamivel. Nem azzal van elfoglalva, hogy mennyit enged meg neki fizikai kontaktusból.

2011. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, veled értek egyet én is. Nem venném jó néven, ha már az első randin is fogdosna, és tökmindegy hogy "csak" a karomat vagy derekamat.... Amin meglepődtem, hogy van akinek ez természetes. Hát nem tudom. :)
2011. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!