Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha reménytelenül vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval. Bár még nem találkoztunk szerintem megismertük egymást. Egyszerűen oda vagyok érte és ezt ő is tudja. Amikor színt vallottam neki, nem mondott semmit, csak hogy majd elmúlik. Teljesen reménytelen a dolog, pedig nagyon szeretném megismerni személyesen. Egész nap rá gondolok, elvarázsolt. Nem telik úgy el nap, hogy ne gondolnék rá, ő jár a fejemben, ugyanakkor tudom hogy ez csak egy plátói, reménytelen szerelem. Ebbe bele fogok pusztulni.
2011. jún. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igyál meg egy pohár valamit, az segít
2011. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
el fog múlni ;) idő kérdése de menni fog, meg segíts rá h menjen a felejtés!
2011. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha jól értelmezem, akkor még személyesen nem is találkoztatok. személyesen mindenki más, mint interneten, sms-ben stb. lehet, hogy csalódnál benne, mert nem azt "képzeldted el" amilyen ő valójában. ha pedig ő így áll hozzád, akkor nem kellene tovább reménykedned. legyen női büszkeséged és ismerkedj más fiúkkal. hidd el én is voltam/vagyok ilyen helyzetben. jobb lesz úgy!kitartást!
2011. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még tényleg nem találkoztunk, de teljesen belezúgtam. és hogy tudom hogy nem lehet belőle semmi... nagyon rossz érzés, szó szerint szenvedés minden nap...
2011. jún. 2. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ezt akár Én is kiirhattam volna.

Pont így jártam Én is mint TE!

Ugyanezt mondta a srác is...

Szerintem még most töröld mindenhonnan mielött Ő teszi meg...

Az meg fa..ág, hogy foglald le magad igyál bla blaaaa... Legalább is nekem nem segített. Én már aztán mindent probáltam és féléve nem is beszltem srácal. Talán az idő =(

2011. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlessingOfMigh válasza:

Egyetértek avval a válaszal hogy személyesen kell

megbeszélned vele. Én is voltam így egy lányal:

Szerelmes volt belém de én nem nagyon kedveltem.

Egy másik lánytól tudtam amúgy ezt is meg nem tőle. Levelet küldött hogy mien bunkó vagyok hogy nem megyek oda hozzá. Utána mivelhogy nem voltam belé szerelmes szemétkedni kezdett. Még most is utálom.


DE! Ha személyesen próbált volna megközeledni talán még bele is szeretek. Te ne kövesd el ezt a hibát. Szerttesd meg magad vele.

2014. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit
2021. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!