Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a lányokat, ha valaki leribancozza őket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvastam már itt, hogy a lányok panaszkodnak, hogy ha lefekszenek ennyi idő után, vagy amannyi fiúval, akkor máris kapják az áldást a többiektől. Én visszakérdeznék: És akkor mi van? Biztos sokan gondolják most, hogy hülye vagyok, de kifejteném az érveimet.


1. Manapság már annyira trágárrá vált a közbeszéd, hogy ezeknek a szitokszavaknak semmi súlya nincs. Rendre elhordják egymást a nők mindennek, illetve a férfiak őket,

ha pl. nem adják meg az elsőbbséget, meglökik őket, eléállnak a zöldségesnél, stb...

Ismerek olyan csajokat, akik egymás legjobb barátnői, a rendszeres üdvözlésük azonban:

"Szevasz, te k...!

Mi van, te ribi?"

Igaz, egyik sem a finom stílusáról ismert.


2. Ma már semmiféle társadalmi következménye nincs ennek. Régen a könnyűvérű nőket kiközözösítette a társadalom. Ma legfeljebb összesúgnak mögötte páran és ennyi.


3. Egy mai öntudatos nő simán ki tud állni önmagáért. Tele van a mai világ céltudatos, önbizalomtól duzzadó nővel, akik azt tesznek, amit csak akarnak. Hogy csak egy példát mondjak, itt van mindjárt az egyik távolabbi unokatesóm. Neki volt legalább 20, de inkább 30 fiúja, mire megházasodott és csak ennyi az, akikről tudok. Mégis, soha senki nem mert beszólni neki, sem az ismerősi köréből, sem a családból, mert mindenkit leugatott.Amikor egyszer megkérdeztem tőle, hogy mire jó ez az egész, hogy úgy váltogatja a palikat, mint más a nadrágját, azt válaszolta, hogy a nadrágokat is felpróbáljuk, mire megtaláljuk a legmegfelelőbbet.


Egyszóval, minek kell olyan nagy ügyet csinálni ebből? Ennél messze rosszabb dolgok is vannak a világban, elég ha azokra gondolunk, akik valamilyen testi hiba vagy egyéb apróság miatt napi rendszerességű céltáblái a gúnyolódásoknak és nekik még az élvezetek kárpótlása sem jut. Nos?


2011. jún. 2. 20:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

21.31

Elolvastad te rendesen, amit a kiegészítésben leírtam?

2011. jún. 2. 21:42
 12/15 anonim ***** válasza:

De ha én nem viselkedem úgy, és alaptalan az egész, akkor igen is felveszem a sértést. Mi barátnők nem ribancozzunk egymást.

Mert ez sértés.

De gondolom ez alapján te sem veszel fel magadra semmilyen más sértést sem.

Lehet szépen is beszélni egymással. Azért mert erre páran nem képesek, még nem fogom hagyni magam.

2011. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Negativ jelentés, önérzetet sért.


És azért mert másnak nagyobb a baja, nem fogok apácaként élni. Az nem segít rajtuk.

2011. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért veszem sértésnek ha leribancoznak, mert nem vagyok az! :O Barátok közt szoktuk ribancozni egymást de azt csak és kizárólag viccből. Én komolyan felépített érvrendszert várok el arra, mégis miért vagyok én ribanc :D Csak úgy nem szólhat be nekem senki xD
2011. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A jó ég áldjon már emg 22.50-es! Nem erről írtam a harmadik pontban?! :)

Ki tudtok állni magatokért, épp ezért nincs értelme sem ribinek nevezni titeket, mert vissza tudtok vágni.

2011. jún. 2. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!