Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom 2 teljes hét alatt megváltozott?

Figyelt kérdés
Barátommal 6 hónapja vagyunk együtt, 2 hete volt egy cisztaműtétem, műtét után már mellettem volt.. Ugye egy helyen lakunk, ezért minden reggel már mellettem van, nem engedi még azt sem, hogy bármit csináljak, pihenjek helyette.. Ezelőtt pedig soha nem volt az, hogy bármi "baj" miatt leálltam pihenni, pedig 2 éve volt egy súlyos balesetem..
2011. aug. 12. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudhatod mi honnan tugyuk gondolom a műtét miatt
2011. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy látszik hogy szeret, s most félt. Ari:)
2011. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amióta együtt vagyunk már 3-szor műtöttek, idáig nem figyelt rá, részéről okés volt a helyzet, de most furcsa nagyon, hogy figyel rám.
2011. aug. 13. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki :o)
2011. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet valaki beetette hogy elveszíthet ezért félt és vigyáz rád mint egy porcelánbabára.:)

Ha zavar beszélj vele. Én sem szeretem ha sajnálgatnak.:)

2011. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj, már próbálták, hogy elveszíthet, mert másik sráccal láttak beszélgetni, de nem ment nekik..
2011. aug. 18. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!