Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elég hülye helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég hülye helyzetben vagyok.15/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek tetszek,és állandóan bókol.Nekem viszont ÚGY nem tetszik,de amúgy egész jó fej.

Na de msn-en írta hogy SZERETLEK (így nagybetűkkel)de ez még d.e. volt,én meg most vettem észre d.u-án.MOST IS FENT VAN de mi a jó istent csináljak ezzel?Ha nem reagálok rá az is hülyén néz ki,de ha válaszolnék mégis mit írjak?

Azt tudja,hogy én nem érzek így iránta,viszont attól még jól elvagyok vele,de ő ettől függetlenül mindig így köszön nekem,és néha napközben is mondja...

DE a lényeg hogy most mit kezdjek az üzenettel? :SS

Meg úgy általában nem igazán tudok mit kezdeni az ilyenfajta bókjaival :SS


2011. jún. 3. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem adj neki egy esélyt, hátha lesz belőle valami, és neked is megtetszik
2011. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reagálj rá, mert elkezd majd kombinálni. Inkább mesélj egy srácról, aki tetszik neked, hátha veszi a lapot.
2011. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel iránta semmit, akkor bármennyire jól is esik, ne használd ki őt érzelmileg. Mond meg neki, h kedveled őt, mint egy barátot, de ez nem lesz több részedről. 19/n
2011. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ugyan olyan nagy betűkkel írd vissza, hogy "NEKEM IS TE VAGY AZ EGYIK LEGJOBB BARÁTOM". Ebből vennie kell a lapot.
2011. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

írd vissza, én is szeretlek, mint barát :)

a smyle nem maradhat le a végéről :)

2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért ott még nem tartunk hogy barátok vagyunk... Csak nem rég óta bókol,azelőtt meg nem is beszéltünk soha.. szóval még csak "ismerkedik". Amiből aztán ja egy barátság lehet,aztán nem tom...egyenlőre semi több :/


De van olyan nap amikor teljesen bekattan,és elkezd piszkálni,meg állandóan cukkol...mint amikor az óvodában megtetszik egy lány az egyik fiúnak,és akkor elkezdi húzogatni a copfját xD Na ilyenkor elég idegesítő tud lenni -.-

2011. jún. 3. 15:12
 7/11 anonim ***** válasza:
küldj neki képet egy pumukliról és mond meg neki rá hasonlítasz!
2011. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 cherry. ***** válasza:

Utolsó, erre gondoltál?:-D


[link]

2011. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele, hogy sajnos kapcsolat terén téged nem érdekel, de semmi képpen se MSN-en. Ugyanis utána benne az fog megmaradni, hogy még arra se tartottad, hogy szemtől szembe elmondjad neki, szánd rá azt az időt amig elmondod. Szerintem te se értékelnéd ha chat-en ráznának le. Egyébként azzal is egyet értek, hogy érdemes talán megpróbálni hátha, bár igaz utána nehezebb lesz csak.
2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

énis 15 éves vagyok és rengetegszer kerültem már ebbe a helyzetbe...:S:S

ha gondolod keres meg fészbukon és bezsélgetünk mert ilyenekbe már elég jó vagyok sok tanácsot tudnék adni.^^

2011. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!