Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, tudom hülye dolog. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, tudom hülye dolog. Ti már voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Pár éve jártam egy sráccal. Nagyon szerettem és elmondásai alapján Ő is engem. Aztán szakítottunk pár hónap után, mert féltékenykedtem az Ő legjobb barátjára (csak lány barátai voltak) és hát Ő a barátságot választotta a szerelem helyett. (rá is b*szott... :D)

Na de most eltelt pár év, nekem már stabil párkapcsolatom van 2 éve...

Azóta neki nem volt senkije, csak futó kalandjai. Most pedig összejött egy csajjal (akit PERSZE HOGY MÉG ANNÓ RAJTAM KERESZTÜL ISMERT MEG.) A lány alacsony, kövér csúnya és buta, mint a föld és még igénytelen is, trampli és felnőtt létére még mindig úgy öltözködik, mint egy emos kifiú.

És igazából nem érdekel a dolog, csak valahogy sz*r érzés, hogy utánam pont egy ilyen lánnyal jött össze... szóval ha egymás mellé állítanának minket akkor mint ég és föld. /Amúgy eddig nem gondoltam erre, de felbukkantak régi ismerősök megint az életemben, akik persze, hogy mindig szóba hozzák, hogy mi van a pasival, így már szöget ütött a fejemben..../

Az a gáz, hogy tényleg, annyira hasonlítottunk ezzel a fiúval és szakításunk után elmondta, hogy bánja már, de akkor ez tűnt helyesnek. Nem szeretem már... csak na, miért nem jöhetett össze egy szebb lánnyal... miért a szöges ellentétünk kell neki? (mert tényleg, én és a srác mint két tojás, gyakran mondták hogy tökéletes párt alkotunk...)

Normális dolog, hogy ez sz*rul esik?

Lányok! Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Hülye válaszoktól légy szíves kíméljetek.

21 L


2010. okt. 31. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Ha ennyire foglalkoztat, még mindig érzel iránta valamit. Mellesleg az írásod alapján egy beképzelt liba lehetsz. Nem baj, ha van önbizalmad, de kicsit vegyél vissza.
2010. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha látnád a hölgyet, te is kiránynőnek éreznéd magad mellette :)
2010. okt. 31. 21:43
 3/13 A kérdező kommentje:
ly*
2010. okt. 31. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán azzal van bajom, ahogy a csajt szidod, hanem:

" Ő a barátságot választotta a szerelem helyett. (rá is b*szott... :D) "

"összejött egy csajjal (akit PERSZE HOGY MÉG ANNÓ RAJTAM KERESZTÜL ISMERT MEG.)"

És persze mindemellett, hogy te mennyivel jobb vagy a lánynál. Ezen gondolkozz el egy kicsit.

2010. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az ún. barát évek óta nem beszél vele, mert egy poénja félresikeredett.

Igen a lányt rajtam keresztül ismerte meg, mert miután ez a legjobb barát faképnél hagyta gondoltam segítek neki barátkozni. Ez lett belőle.

2010. okt. 31. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem TE még nem vagy túl ezen a fiún.Nagyon nem.

Amúgy az írásod alapján egoistának és nagyképűnek tűnsz számomra is.Talán a saját életeddel kéne törődnöd,és akkor nem agyalnál ezeken a dolgokon...

2010. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom elkerülni ha hetente többször találkozom olyan ismerősökkel akik előszeretettel beszélnek erről

és mivel annyira nem vagyok bunkó, mint hiszitek, nem fogom leosztani őket hogy "ezt a témát hagyjuk, mert nem érdekel".

így igen, kattogok rajta.

Egyébként az Ő barátai sem igazán szeretik ezt a lányt, velem annak idején nagyon jókat mulattak, eljártunk szórakozni, hívtak. Őt nem hívják...

Lehet ebben is van valami

2010. okt. 31. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted a lényeget. Azt kéne felfognod, hogy a srác élete nem körülötted forog már. Azt írod, 2 éve stabil párkapcsolatod van. 2 év rengeteg idő. A srác valószínűleg nem azért jött össze a csajjal, mert rajtad keresztül ismerte meg, vagy mert egy tök más lányt akart, mint te. Valószínűleg valami megfogta benne. Attól, hogy te ilyennek látod, más láthatja teljesen másnak.
2010. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.

(Ugye lehet ezt szépen is...)

Tudom, már rég nem vagyunk abban a viszonyban, csak próbálom megérteni, mi az oka annak, hogy pont Őt választotta.

Bár már Ő sem az igazi, így talán tényleg nem kéne ezzel foglalkoznom.

Egyszer mindennek vége. Így a mi kapcsolatunknak is, így nem érdemes ezen rágódnom.

Köszönöm a válaszod!

2010. okt. 31. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
mindig ez a féltékenykedés,én bezzeg a barátomat elengedtem az erotika kiállításra és semmi bajom nincs, ami pedig téged illett nem értem miért izgat hogy rondábbat választott mint te, valószínüleg nem a testi "szépsége" hanem valami más fogta meg és ha a többiek felemlegetik a pasit igenis mondd meg hogy bocsi de az már a múlt hanyagoljuk a témát.
2010. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!