Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy ilyen hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen hülye helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
Szoval anyum egy ideje randizik egy férivel és tegnap este engem is elhívott mert vacsorázni mentek és a pasi is hozta a fiát!(én 17 vagyok a fiu 18) és nagyon jó volt minden a fiu kedves volt velem és nagyon helyes is:)beszélgettünk és mondta hogy van barátnője...:( hidegzuhanyként ért:( hogy fogok egy házba élni vele (ha a szüleink összeházasodnak ami nagyon valószínű):(mit tudok csinálni?
2010. márc. 5. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy be jön a srác és van barátnője?Vagy nem birod anyud paliját?Vagy most mi a baj pontosan?
2010. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszik neki, de csaja van, így rossz, hogy nem lehet semmi. Nem? :D Amúgy szerintem nem lesz semmi gáz, összejössz vele és kész.
2010. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Majd szétmennek, nem őlesz az utolsó.
2010. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hogy nagyon tetszik a fiu és nem bírnám ki ha pl hazahozná a bnőjét és ott lennének ketten
2010. márc. 5. 17:50
 5/15 anonim ***** válasza:

szegény...

de a barátnőjét jobban sajnálom :/ nem birnám ki ha a pasim odaköltözne egy vadidegen csajhoz, jézusom rémálom

szerezz be egy pasit

2010. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jah szóval meleg vagy mar értem .. ha passz hogy mit csinálj.. :(
2010. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magadon kéne állítanod egy kicsit. Elég röhejes, hogy egy estényi beszélgetés után ilyen betegesen féltékeny vagy csak mert tetszik valaki...
2010. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ú ez tényleg sz*r helyzet :/ Hát ha nem túl komoly az a kapcsolat akkor leet hogy összejöttök mert ugyebár ha mindennap látjátok egymást meg beszélgettek és ha szimpik vagytok egymásnak akkor minden király :D
2010. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Amúgy ja, én is ezen gondolkoztam, hogy falnak mennék a srác barátnője helyében, hogyha egy vadidegen csajhoz költözne. Szegény.. :(
2010. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyu! Keress anyukádnak olyan valakit, akinek a fiának nincs barátnője! Mondd meg neki, ezt is legyen szíves figyelembe venni! Nahát!
2010. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!