Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől feszeng a jelenlétemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől feszeng a jelenlétemben ez a pasi, amikor beszélek vele, és nem mindig néz a szemembe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező??? 14? Mert akkor még elnézem ezeket a kérdéseidet és szívesen válaszolok.
2011. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

ma 19:29 nem 14 vagyok,csak nincs nagyon tapasztalatom pasik terén!


meg nehéz elhinnem hogy tetszek neki,mikor ilyen velem.....másokkal jól elbeszélget meg minden......

2011. jún. 3. 19:32
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

értem!

megértettem :)


Noss!

Az emberi viselkedés egy fital fiúnak egy lány iránt!


1. Ha a fiú félénk:

- Nem mer a szemébe nézni, elkapja a tekintetét ha a lány ránéz, de egyébként amikor csak lehet figyeli, és megpróbál közeledni hozzá, de 5 m-nél közelebb nem mer merészkedni

- zavarban van a lány közelében

- nem tud vele szóba elegyedni, mert fél h nem jön be nem tetszik majd ő a lánynak

- nem megy oda hozzá mert fél lehet, hogy félreérti a jeleket amiket a lány ad

- és végül: kib@szottul nem tudja értelmezni a jeleket!


2. A fiú másokkal, a többi lánnyal:

- Ha félénk a fiú, vagy ha nem az tökmindegy..a többiekkel azért laza mert, nem számít mi lesz és nincs miért izgulnia, mert nem is tervezi h valamelyik is a barátnője lesz, csak jó csajnak tartja őket de nem akar egyikkel sem összejönni, max dumálgatni...ERGO Nincs Tétje a dumájának és a viselkedésének, nincs vesztenivalója!


3. Ha a fiú laza bátor és mer kezdeményezni akkor:

- már rég odament volna valamilyen ürüggyel és már réges régen beszélgetnétek valamiről! (de a fiú félénk)


Na így már Comprende???

2011. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
igen de mondom ő már nem fiú 38 éves!!
2011. jún. 3. 19:57
 15/22 anonim ***** válasza:

ÉRTEM!!!!!


De akkor is ez a magyarázat!!!! :)

2011. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

megértettem :)


de hogy lehetne ezen változtatni?

2011. jún. 3. 20:04
 17/22 anonim ***** válasza:

ezen csak te tudsz segíteni drága.....:)


Hidd el ha megsimogatod a vállát vagy megfogod a kezét megnyugszik és magabiztos lesz!


Figyelj volt olyan lány akihez könnyen odamentem nem voltak gátlásaim, merész voltam , tartott 1 évig de volt amelyik kapcsolatom csak 1 hónapig!


De legutóbbi lánynál, hiába voltam már ugymond tapasztalt , 8-9 lánnyal a hátam mögött, egyszerűen rámjött a para, h mi lesz , mi lesz ha nemet mond :) De vele már megdöntöttem a rekordot mert 14 hónapja vagyok vele együtt!


Aki iránt erősebbek az érzelmeink, és úgy érezzük, hogy ezen sok függ, mert nagyon nagyon szeretnénk hogy összejöjjön jobban mint eddig bármit, és tényleg belezúgunk az illetőbe azzal nagyon nehéz !

2011. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
h hát most megkönyebbültem,hogy ezt mondod.azt hittem már hogy azért ilyen velem mert nem érdeklem!:)
2011. jún. 3. 20:26
 19/22 anonim ***** válasza:

nem! :)


Pasiról van szó!

Nem szoktuk mi pasik túlbonyolítani a dolgokat, és zavarossá tenni érthetetlenné tenni a jeleket meg az érzéseinket! :) Míg ehhez képest ti nők szerettek bonyolítani....na ezzel csak azt akarom mondani, hogy gondolj a legegyszerűbbre és tádámmmmm megszületett a megoldás! :)


Sok sikert! Vesd be magad!

27/f

2011. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél:)
2011. jún. 3. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!