Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó csajozáshoz egy Ford...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajozáshoz egy Ford Mondeo MK2 Kombi 115 Le-s motorral?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmes és ha odalépek akkor megindul.
2011. jún. 3. 19:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát egy forddal nem égetném magam. Nekünk C-s merci van, mint családi kocsi, általában azzal szoktam csajozni ha szabad a kocsi. Kicsit jobban tapadnak rá mint egy szar fordra.
2011. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

C Mercia szar, kicsi.

E Mercedes alatt nem beszélünk Mercedesről.

2011. jún. 4. 13:44
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért a C Mergát én nem fikáznám MK2 mondeóval a seggem alatt...
2011. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

És tudod én szánalmasnak tartóm azokat a csajokat, akik akkor bámulnak meg amikor X6-osból szállok ki ;)

Nekem nem ribanc kell, hanem társ, aki a belsőm miatt szeret...


előző voltam...

2011. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
meg menő is voltál..
2011. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
Sok hülye szánalmas autób.zi s.ggfej. Verjétek bele inkább az autóba, nem való nektek csaj.
2011. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Falunapon, lecsofesztiválon, vadparasztbúcsúba a focipálya mellett a 14-15 évesek körében tökéletes csajozós gép.

Veszel rá a teszkóba fajin racing dísztárcsát, meg racing pedálokat, meg racing kiegézítöket, valami zenélö dobozt bele és Te leszel JANI!!!


Normális Nönél nem számít, hogy Ford, Opel vagy Mercedes.

2011. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!