Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mashogy viselkedik egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mashogy viselkedik egy ferfi egy olyan csajjal, aki tetszik neki, ha csak kettesben vannak, mint amikor tobben vannak?

Figyelt kérdés
Az egyik bulin tortent, hogy 3an voltunk ott (en, meg 2 srac ismerosom), amire az egyik srac elkezdett nekem udvarolgatni, viccelodott velem; de ha ugy vagyok, hogy ott van meg rajtam kivul 5-6baratnom, nem jon oda hozzam beszelgetni, se udvarolni, csak kedvesen koszon, es ennyi.
2011. jún. 4. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nyilván.
2011. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.
2011. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor van esely ra, hogy tenyleg tetszem neki?
2011. jún. 4. 09:02
 4/8 anonim válasza:
igen
2011. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolja, hogy az érzelmes oldala csak rátok tartozik szerintem. Amikor kevesen voltatok biztos olyan ismerőse volt veletek, aki előtt nem titkolózna, mert ismeri.

Én is jobban kimutatom az érzéseimet, ha kettesben vagyok barátnőmmel. Könnyebb, mint ha ott vannak még 5-6-an körülöttünk és egyből jönnének a "szobára", "de nagy a szerelem", "dúl a láv" és hasonló "viccesebb" kommentárok :)

2011. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég egyértelmű.
2011. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jol iamerik egymas azzal a sraccal... Az az ismerosunk szinte mindent tud rola, hany baratnoje volt, meddig jartak...
2011. jún. 4. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű...szegény gyerek, nem ismeri még az igazi fájdalmat.
2011. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!