Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Én csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Én csinálok bolhából elefántot, vagy jogos, hogy kiakadok ezen?

Figyelt kérdés

Pár napja tettem fel itt egy kérdést, a válaszok segítettek, úgyhogy ismét jön egy.


A történet röviden:


Párom hétfőtől szombatig dolgozik, napi 10 órát, este 6kor tudunk találkozni, de akkor is csak úgy, hogy mikor hazafelé megy, felszállok a buszra, amin ő van. Ha ezt nem tenném, akkor kb 8-9 felé tudnánk talákozni, és legkésőbb a 10kor induló busszal el kell mennie, mert korán kel. Itt nem alhat, csak péntek-szombat.


Már egy hete jól felbosszantott, amikor közölte, hogy ő vasárnap játékra megy (nem lényeg milyenre). A mai napot kivette, hogy együtt legyünk. Az anyja kihisztizte, hogy menjen haza segíteni, reggel 6ra!!!!!, kb 1 órás meló, és utána jöhet. 10kor hívtam, hogy hol a jó f-ba van, erre kiderült, hogy akkor értek haza a bevásárlásból!

Teljesen kiakadtam, hogy akkor minek kellett 6ra hazamennie, ha neki se álltak, meg nem csak ő van, hanem van egy öccse, aki sokkal többet talákozik a barátnőjével, miért nem őt rángatják el??


Ki se állt mellettem, egy szót sem szólt az anyjának, hogy ez így nagyon nem jó. Szépen csendben megcsinálja, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. És majd talán 2re ideér, holott úgy köszönt el, hogy 8ra itt van legkésőbb.


Szerintetek jogos a felháborodásom? Nem hiszem el, hogy nem képes kiállni mellettem. Nem kérem, hogy vesszen össze a szüleivel, de igazán közölhetné, hogy nem ez volt megbeszélve.


Nagyon bánt, de nem érti meg, hogy mi a bajom.


Kérlek segítsetek, mert nem bírom már.


2011. jún. 4. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát nemtom...valamilyen szinten neki is igaza van de én azért inkább neked adok úgy teljességében igazat..
2011. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerűen ő egy jól nevelt srác, aki segít az anyukájának ha az megkéri valamire.Szerintem inkább örülj neki,hogy ilyen jófej barátod van.Esetleg beszélhetnél vele a dologról, az én barátom is baromi sokat dolgozik, mi minden este 9kor tudunk találkozni, és olyan 11-ig ér rá.Ha nála alszom,akkor f10-11ig nézhetem ahogy vacsizik és hullafáradtan tévét néz.Én bírom,mert szeretem és fontos nekem,és tudom,hogy azért dolgozik,hogy kettőnknek jobb legyen.


Ha te nem bírod, hogy ennyit dolgozik,és a szabadnapján a családjával is szeretne lenni (nyilván nem csak odarohan és elvégzi a munkát,hanem reggeliznek,beszélgetnek),akkor miért vagy vele?Ő ilyen,szóval vagy megpróbálsz vele beszélni erről,vagy elfogadod így.


21/L

2011. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is megértem, hogy segíteni kell.

DE! Azt nem írtam le, hogy tegnap mondta az anyja, hogy menjen segíteni, utána rögtön hisztizett, hogy ne ne menjen. Erre hívja este 9kor, hogy de, mégis menjen, de csak gyors glettelje le a plafont és kész. Erre kiderül, hogy ők hajnalban indulnak még vásárolni.


Megértem, hogy segíteni kell, de ha reggel megy vásárolni, akkor miért nem hagyta, hogy aludjunk tovább és kicsit együtt legyünk?


Ez bánt.

2011. jún. 4. 11:56
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!


Nem is az a baj, hogy ott van. Ő nem értünk dolgozik, mert nem élünk együtt. Örülök, hogy van munkája, mert nehezen kapta meg. Csak akkor mondja azt az anyja, hogy délelőtt érjen rá, ne azt, hogy csak reggel.


Nem azon akadtam ki, hogy segít, hanem azon, hogy megint hülyének vagyok nézve. Meg van beszélve valami és rohadtul nem úgy van, ő meg kussol mert egy szót nem szól az anyjáéknak, mert teljesen jó amit csinálnak és én vagyok a rossz.


Segítsen, nem az a gond, hanem hogy engem mindig hülyének néznek a szülei.

2011. jún. 4. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A 2. vagyok.


Akkor viszont muszáj változtatnod,ha meg akarod magad szerettetni a szüleivel.Nem tudhatják meg,hogy te ezeken kiakadsz,mert teljesen hülyének fognak nézni,és rosszabb esetben a barátod fejét is telebeszélhetik.Amúgy elég sok anya ilyen a fia barátnőjével,de ha komolyan gondolod a kapcsolatodat,akkor neked kell változtatnod,bármilyen igazságtalannak vagy jogtalannak érzed.Legyél te a kedves, a megértő,a jófej csaj,aki elfogadja,hogy az anyjának is szüksége van a fiára,ha 6-kor,akkor 6-kor.És egyszerűbb ha nem eljátszod,hanem így is gondolod.Sajnos tényleg nincs más megoldás.


Megígérte,hogy veled lesz,de közbejött valami.Örülj neki,amíg nem találkoztok,találj ki vmi programot neki,csinálj egy új frizurát vagy sminket,egyszerűen készülj rá jobban a randira,hidd el,sokkal izgalmasabb lesz.

2011. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy nem tetszik a szüleinek a kapcsolatotok és ahol lehet betartanak. Bár lehet, hogy anyuci csak erőpróbát tart, ki a fontosabb. Én nem hagynám. Találja meg a kompromisszumot, vagy felejtsd el, mert később csak rosszabb lesz.
2011. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.

A történethez hozzátartozik, hogy szombaton, mikor ez történt 2-től hívtam folyamatosan, ki volt kapcsolva, fél4kor elegem lett és felmentem hozzájuk.

A megállóban összefutottunk, ahol kiderült, hogy ki is kellett festenie, a telefont meg a drága öccse kikapcsolta VÉLETLENÜL!


Hát azt hittem eldobom az agyam, szétnyitható telefont nem lehet véletlenül kikapcsolni. Ráadásul az én telefonom, csak kölcsönbe adtam barátomnak. (ez most nem lnéyeg)


Megmondtam, hogy ha még egyszer kikapcsolja az öccse (nem ez az első eset), akkor én töröm el a kezeit.

Lehet, hogy durva voltam, de elszállt az agyam.

2011. jún. 8. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

De te miért vagy önző,csak annyit kérdek?

Szerinted te fontosabb vagy neki mint az anya?

Amit mind olvastam csak azt hallottam hogy,A párom,a párom.

Te hol vagy benne,te mit teszel annak érdekében hogy jó legyen?Elvárasok vannak,meg fel kell háborodni minden bagatell szituációban.

Rólad nem lehet hallani semmit,te mit csinálsz mennyi időd van,Mikor az anya elhívta miért nem próbáltál te is menni?

Persze van okod felháborodni ha ugyan olyan vérszívó vagy mint a többi átlagos csaj.

2011. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg közelebb kerülni a szüleihez. Ezek szerint így tudod őt jobban megnyerni. Ne kreálj elefántokat, attól, hogy felveszed a kesztyűt, nem lesz jobb Neked. :)

Kicsit, csak egy kicsit nézd néha messzebbről a kapcsolatotokat, vedd észre a jó dolgokat, mert az tényleg jobb lesz Neked.


Mosolyogni fogsz, és figyelj egy picit:

ha mindig kedves vagy, és barátságos, és relaxált, az nem csak Neked jó. Anyósod is meg fog enyhülni. Lehet, nem azonnal, de ha látja, hogy boldog vagy a fia mellett, és boldoggá teszed kicsi kincsét, akkor...

Ja, és légyszí ne szadizd az öccsét... XD Azzal nem nyersz semmit. De ha megnyered őt is...


Van egy idézet, most nem jut eszembe kinek a szüleménye (talán Oscar Wilde?): Szeresd ellenséged, nincs mi jobban bosszantaná. (a lényege a lényeg)


Ha megenyhülnek, nyert ügyed van, de ha Te nem teszel semmi csúnyát és ők fújnak rád, akkor a párodnak is észre kell majd ezt vennie. Ha nem, nem érdemel meg.


Áááá... Azért remélem érthető volt. :)


Relax. ;)


(az elefántok csak összetörnek mindent, a bolhák nem okoznak kárt. Hagyd meg őket kicsinek, és mosolyogjál.)

2011. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, azért ne ne ne ne. Ez már egy kicsit sok. Lehet, sőt biztos, hogy a csajnak is kellene csinálnia valamit, de azért az ilyen anyuci is ott van a szeren.

Meg már ne haragudj de az, hogy valakinek az anyja a legfontosabb. Lehet, de nem örök életében. Egy idő után már, a szerelme majd a gyereke kell, hogy a legfontosabb legyen. Legalább is én így gondolom.

Igazából szerintem annyira vészesen nem reagálod túl a dolgot. És nem akarlak elszomorítani, de ha a srác nem csinál most semmit, akkor később se fog. Szóval, ha azt várod, hogy ő majd anyucinak megmondja a frankót várhatod.

Ha kell ő ott lesz mert jó kisfiú.

Lehet, kicsit elfogult voltam, mert én nem vagyok az az anyás típus. Szóval bocsi.

2011. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!