Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljak ehhez hozzá? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak ehhez hozzá? (lent)

Figyelt kérdés

Elmesélem az egész sztorit...

15 éves vagyok, és az osztálytársam, aki a legjobb barátnőm szerelmes volt egy fiúba. Annak a fiúnak akkor még volt barátnője. ( a fiú 17 éves ) Neki is tetszett a barátnőm...

Beszéltek egymással és megegyeztek hogy szakít a barátnőjével érte. Ez meg is történt. Mikor összejöttek, elmentek csoportosan sétálni és sajnos esett az eső. A fiú, aki egyben barátom, megkérte a barátnőmet hogy ölelje meg, de ő azt mondta flegmásan hogy most nem... ( ezt én nem értettem mert ez a minimum szerintem ha lenne pasim ) Amikor együtt voltak megint sétálni, és vártak egy másik fiiút, akkor mindig azt kérdezte a sráctól, hogy mikor jön már kii.A másik durva az volt, hogy előőtte bevallotta a barátjának, hogy más is tetszik neki -.- Ezt a barátja nem értette, hogy minek kell neki ő , ha ott van neki a pasija ( vagyis ő is ). Ezt nekem ő mesélte el, hogy mit csináljon... én mondtam neki hogy adjon neki még esélyt, és ha nem megy akkor hagyja békén mert úgyse fog megváltozni.

Itt jött nem a baj... megtetszett nekem és szerelmes lettem belé. Ezt ő nemtudta, se a barátnőm. Próbáltam elfelejteni de nem sikerült...

Pár héttel később, mondja nekem hogy szeret. ( még mindig meg volt neki a barátnőm ) Erre nem tudtam mit mondani, elmondtam neki amit érzek. Ezt valahogyan a barátnőm is megtudta, és a hátam mögött lek*rvázott. Összevesztem vele, mert szerintem jogtalanul tette. Nem egyszer esett meg hogy ezt mondta rám.

Szakítottak, és a barátja elkezdett rám nyomulni. ( áthívott magához, hazakísért, puszilgatott stb. ) Akkor nem jártunk.

Pár nappal később végre összejöttem egy fiúval ( még most is együtt vagyok vele ) akinek erről meséltem, és ő megértette.

Most néhány nappal ezelőtt megláttam az osztálytársamat ( a volt barátnőmet ) azzal a fiúval. Egy barátnőmtől kellett megtudnom, hogy azért játszott velem , hogy féltékennyé tegye a volt barátnőmet...


Te mit gondolsz erről?

( tudom kicsit hosszú de muszáj ismernetek a körülményeket)

A negatív hozzászólásokat kérlek mellőzzétek! :)


2011. jún. 4. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a történetben nagyon keresztül-kasul szerettétek egymást, de igazi szerelem sehol sem volt. Ez egyfajta játéknak tűnt, ami jól esett. Az előző-"bonyolult" srác eléggé jellemtelenül viselkedett ebben a játékban, mert ő másokat is kihasznált. Ti lányok őszintén viselkedtetek. Remélem a mostani kapcsolatod már nem lesz ilyen bonyolult. Pár év múlva nevetni fogsz ezen a storyn.
2011. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jézusom.

Mindenki szerelmes valakibe, de tök mással jön össze, aztán meg azt nézegeti, hogy az a valaki mit csinál. Köztük te is.

Pl.

"megtetszett nekem és szerelmes lettem belé." ...

"Pár nappal később végre összejöttem egy fiúval "

O.o


Tiszta szappanopera. Egyikőtök sem különb a másiktól ;)

2011. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aaz egy teljesen másik fiú... annak is megvan a története, de azt kihagytam hogy én akkor már nem szerettem.

nem azért akadtam ki, mert visszament hozzá. :) hanem hogy csak kihasznált.

2011. jún. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!