Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy álljak ehhez, történet alul?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot, sokat beszélgettünk, összejöttünk.

Pár napja beszélgettünk neten, és írtam neki valamit ami leírva máshogy jött le neki mint én szántam.

Azt hiszi csak kaland az egész köztünk. Azóta nem veszi fel a telefont, nem reagál az üzeneteimre, semmilyen kontaktusra nem hajlandó?

Most hagyjam békén? Van esély hogy lehiggad, és visszajön?


2011. máj. 26. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz!!!!

Muszáj erőt venned magadon, lehetőleg személyesen mondd el neki mit érzel.

2011. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennél jobban hová kezdeményezzek? Hivogatom, sms-t írok, ha neten fennt van ráírok, de arra sem méltat hogy visszaírjon. Ennél jobban hová alázkodjak meg? Megkeresném személyesen de kb. 40 km-relakik tőlem. Utazzak anyit nem tudom hány átszálással? Peersze gondoltam erre is. De most úgy érzem elmene mellettem úgy hogy rám sem néz. Ezért miért?
2011. máj. 26. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem adj neki időt még megnyugszik!az ilyet ne erőltesd...majd ő jelentkezik ha akar!hagyd most egy kicsit,ne irj neki,ne hivogasd,várj!tudom hogy nehéz de ezt kell tenni ilyenkor!ha nem jelentkezik pár napon belül akkor irj neki vagy hívd fel!
2011. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
adj neki 1 hetet. ha utána sem jelentkezik, akkor veheted úgy, hogy ez ennyi volt...:S ha egy ilyen kis félreértést nem megbeszélni akar, hanem felszívódik, akkor nem is ér annyit az egész, mint már amennyit megtettél! szerintem:)
2011. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első kommentelő vagyok.

Nem leb*szni akartalak, nem tudtam, hogy messze laksz tőle.

Akkor sajna várnod kell.

2011. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!