Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem egy ilyen srácnál?

Figyelt kérdés

Suliban van egy eléggé népszerű srác,de nem az a beképzelt fajta,sőt,nagyon kedves mindenkivel és jó fej,de rengeteg ismerőse és barátja van,és nagyon sok lány veszi körül,és biztos,hogy nagyon soknak tetszik is,hiszen rettentő helyes:) Ennek ellenére neki még sincs barátnője,pedig még válogathatna is a full extrás csajok között is akár.

Én nem vagyok nagyon népszerű,van pár barátom,és inkább a csendesebb fajta vagyok nagy társaságban,egyébként pedig nem.Lehet esélyem egy ilyen srácnál mint ő?Hogyan viselkedjek vele?Az alap,hogy önmagam adom,de van vmi bevált tippeteket az első beszélgetéshez?Attól hogy én nem vagyok egy plázacica külsejű lány,még bejöhetek neki?

17/L


2011. jún. 4. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet esélyed!

SŐT!

Leírtad te is az általad full-os csajok nem kellenek neki.

Arra gondoltál, hogy neki te is lehetnél full-os csaj???

Add önmagadat! Légy magabiztos, hiszen nő vagy. Ne lássa azt, hogy a kezében az irányítás.

Légy bátor:)

Sok sikert.

puszi!

21/F

2011. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam,mint te,és egy olyan srác volt az első barátom,mint akit leírtál.2,5 évig jártunk.Egyszerűen megtetszettem neki,önmagamat adtam,és engem választott,pedig szerintem nálam sokkal jobb csaja lehetett volna, de szerinte én voltam a legszebb.


Fontos szerintem,hogy legyen valami közös bennetek,valami közös téma.Mondjuk focizik a suli csapatában,és te elmész a meccsre a barátnőiddel,aztán másnap odamész és elkezdesz erről beszélgetni vele.De más is lehet persze, valami személyre szabott dolog.Ha te mész oda hozzá, vagy te szólítod meg egy társaságban, akkor ne úgy közelíts felé, hogy te most mindenképpen fel akarod szedni,hanem mint aki beszélgetni szeretne egy közös dologról egy ismerőssel.Próbálj meg egy társaságba keveredni vele, még akkor is,ha első alkalommal kettesben nem beszélgettek.Lehet,hogy tetszenél neki,ha egyáltalán megismerne téged.


És vedd figyelembe,hogy valószínűleg elég sokan hajtanak rá,de ő akar választani magának.Ne legyél olyan mint a többi csaj,hogy áhítattal és bután bólogatva iszod a szavait.Legyen véleményed,érdeklődj,esetleg küldhetsz jeleket,de ne legyen teljesen egyértelmű,hogy odavagy érte,mert azt valószínűleg már eléggé unja.


Ha kedves (ahogy leírtad), valószínűleg jófej lesz ha beszédbe elegyednétek,nem utasítana el vagy égetne le.Ha mégis úgy látod,hogy ennél többet nem akar tőled,akkor is tartsd meg vele a jó viszonyt,mert elég égő,ha eddig barátkoztál vele,elbeszélgettetek,aztán sértődésből másnaptól hozzá se szólsz és zavarban vagy.


21/L

2011. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!