Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatra lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatra lehet még esélyem ennél a srácnál? Nagyon érdekelne sok ember véleménye.

Figyelt kérdés

Szóval ezzel a sráccal jártunk pár hetet. Ettől függetlenül nagyon egy a gondolkozásunk, a látásmódunk, mindenünk. Majd szakított, mert exem bekavart, ő meg nem vállalta így a párkapcsolatot, és azóta alig állt szóba velem. Ő úgy tudja, már én se akarok semmit tőle, ő is azt mondta, csak barát. Miután ezt kijelentette, koptatott, nem is válaszolt egy üzenetemre se.

Nemrégóta újra beszélgetünk, olyan mint régen. Egy játékban ismerkedtünk meg, oda hívtam újra játszani. Majd összevesztünk múlt héten, és azt írta, hogy CSAK miattam jött vissza, de mivel leoltottam, így abbahagyja. Kibékültünk, és ma sok sms-t váltottuk. Aztán este felhívott, hogy elmesélje milyen volt az érettségi.

Ezekből én azt gondolnám, hogy még lehet esélyem, vissza tudom csábítani.


Viszont úgy köszönt el, hogy csácsá. Ettől még akarhat valamit?


2011. jún. 21. 22:24
 1/2 bix ***** válasza:
amennyiben ez az egyetlen pasi a világon akkor hajts rá. de mivel ez nem fordulhat elő... szerintem ami nem megy azt nem kellene erőltetni... el fog venni feleségül? nem. akkor meg?
2011. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy akar, lehet hogy nem! passz! lehet még ő sem tudja:) kérdezz rá. ez a legtisztább, legalább te is tisztán fogsz látni:)
2011. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!