Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel a figyelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Amikor biciklivel megyek a suliba, már feltűnt hogy ő gyalog mindig akkor megy. Egy kínai srác, meg sokszor

rámmosolyog, meg nekem nagyon bejön.


2011. jún. 4. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát állj meg és szólítsd meg. Szállj le, told magad mellett a biciklit, sétáljatok tovább együtt és beszélgessetek.
2011. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miről beszélgessünk???
2011. jún. 4. 21:04
 3/22 anonim ***** válasza:
vmi semleges, milyen jó az idő, milyen korán/későn jár be vagy akármi...
2011. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem néz nyomulósnak?
2011. jún. 4. 21:07
 5/22 anonim ***** válasza:
Tanulj meg pár alapdolgot kínaiul, napszaknak megfelelő köszönési forma, egyebek, el fog ájulni ha igy ráköszönsz és biztos nem hagyod hidegen.
2011. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Honnét tanuljam meg?
2011. jún. 4. 21:09
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönj neki előszőr is, beszéljetek semleges témákról(időjárás,évvége) mondd, hogy folyton látlak, gondoltam köszönök. Ha veled egykorú tényleg, akkor kérdezd meg, hogy ő melyik suliba jár/milyen szakra.
2011. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Attól mert megmered szólítani,az még nem minősül zaklatásnak.Ha vonzódsz valakihez nyilván megszeretnél

ismerkedni,nincs ebbe semmi.Tetszik és megszeretnél vele

ismerkedni.

Nyugodtan szólítsd meg :D.

2011. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Köszönj rá így : cutha, ( szia-t) jelenti, biztos értékelni fogja :) volt kínai osztálytársam tanította. vagy san gin pí - ez amikor elköszönsz. Mindet úgy kell kiejteni ahogy írom, sok sikert, és írd majd le mire jutottatok :)
2011. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Látom, későn kezdtem el írni, megelőztek. Bocsi az ismétlésért:$

Amúgy, sok sikert hozzá :)

2011. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!