Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fehér lepedék a makkom alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér lepedék a makkom alatt, mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
kb 2-3 hete kezdtem el észrevenni, amikor hátrahúzom a fitymám a makkom tele van fehér darabos lepedékkel, ha megmosom utána eltűnik, de alig néhány óra múlva újból olyan lesz, van amikor csak a makkom alatt olyan és nem látszik, de ha jobban hátrahúzom a bőrt akkor ott van, és ha sok van akár 2x hátrahúzom még és beteríti az egész makkomat. hogy tüntessem el ezt, lehetőleg egymagam?(Csak mert 14/f vagyok... )
2011. nov. 5. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mosással. Meg kevesebb "zsebzsötemmel"....
2011. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem tisztítottad? Minden fürdéskor teljesen hátra kell húzni és megtisztítani.
2011. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eddig is tisztítottam. és most sincsen több zsebzsötemem vagy mi az. ez a matyizástól lenne? de hát én nem matyizok sokat...
2011. nov. 5. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet még gomba is.
2011. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
normális, rendszeres tisztálkodással, nem hetente egyszer kellett volna mosni.
2011. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
acetonnal :)
2011. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

Víz+szappan :)

Ha meg úgy ítéled meg, hogy nem normális így, akkor orvos. Lehet, hogy betegség. De szerintem fiatalon nekem is volt valami hasonló és elmúlt.

2011. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a nitro higító mindent elpusztít!
2011. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!