Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisnak találjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak találjátok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és egy lány. A fiú átjár a lányhoz eg minden. És nem rég egymás után két nap smárolnak is. Amikor fiú azt mondta a lánynak h mondj valamit, a lány annyit mondott h szeretek. Erre a fiú én is. És itt vége a történetnek és mindketten nyolcadikosok és egyikük sem az a fajta ember akinek már rengeteg párkapcsolata lett volna meg minden, bulizni sem igazán járnak, szóval tipikus "jó" gyerekek.
2011. jún. 5. 19:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Mi ezzel a gond?
2011. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebbe mi nem normális?Max. annyi hogy csak úgy smároltak,semmi puszi stb.Ez neked valami feladatod vagy te vagy a lány?
2011. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a lány barátnője vagyok. És nekem az furcsa h nem jönnek össze pedig mind2 szerelmes a másikba már több mint egy éve..
2011. jún. 5. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,hogy nem jöttek össze..az érdekes,tényleg.Vagy csak titkolják.De abba a suliba tartanak nyelvtant?:O
2011. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hát összejöttek!! Csókoloztak.Mit akarsz még,hogy holnap szüljön is?? 14 éves korban ez elég.És honnan tudod,hogy nem lesz folytatása?
2011. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek olyasféle kapcsolatok hogy kb. évekig kitartanak..grat nekik!
2011. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a helyesírás sose volt az erőségem. Am meg ha titkolnák akkor a smárolást mér mondta el? Hát remélem igazatok van és télleg összejöttek, mert megérdemlik és szerintem maximálisan összeillenek.
2011. jún. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!