Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszel, hogy nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszel, hogy nem tudja elrendezni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párom kirakott egy nekem szóló üzenetet facebook-ra, hogy "nagyon szeretem őt" egy idióta p*csa ismerőse kommentelte, hogy ő is nagyon szereti a páromat, és hogy milyen szerelmes belé. Megláttam és nem tértem magamhoz.

Hogy lehet ennyire ostoba egy csaj?

Mondtam barátomnak, hogy írjon neki valamit, meg ez mennyira gáz rám nézve. Azt mondta írjak neki én. Hogy én vagyok aki ő szeret. De én nem fogok a barátom üzenőfalán veszekedni egy idegen csajjal. Nem égetem magam.

Azt mondta majd ír valamit oda, azóta se írt semmit. Nem hiszem el, hogy nem tudja elrendezni a kedvemért. Lehet, hogy nem is szeret csak szórakozik velem?

Szerintetek? /fél éve vagyunk együtt/


2011. jún. 5. 21:04
1 2
 1/13 Darcy01 ***** válasza:
67%
Szálljatok le a facebookról és éljétek az életeteket a valóságban!!! Nőjetek fel!
2011. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak fogalma sincs mit reagáljon az hogy nem reagál rá már abból le lehet szűrni hogy nem érdekli
2011. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jáááj ilyne kérdést. amúgy valószínű hogypoénból írta a csaj...
2011. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem poénból írta. Tudom, hogy nagyon oda van barátomért.
2011. jún. 5. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A csaj elérte, amit akart, sz.t kavart. Nem kell vele törődni. A párodnak meg igaza van, téged szeret a csajjal meg nem kell foglalkozni és akkor lekopig.
2011. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

És akkor mi van? Nem a pasid írta ezt, nem ő szerelmes a nőbe, hanem fordítva. Ne vegyél róla tudomást és kész. Szerintem csak magadat járatod le, ha emiatt hisztizel.


Amúgy meg igaza van az első válaszolónak. Az életednek nem a facebookon kellene játszódnia. Inkább találkozz a barátoddal személyesen, menjetek el étterembe vagy moziba, ne a neten éljétek meg a kapcsolatotokat.

2011. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

komolyan, neked ez a legfontosabb? hát szard már le, h mit írogatnak neki a csajok!

omg, ez szánalmas! ne húzd már fel magad ilyen idiótaságokon.

2011. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Idegesíteni akart a csaj. Rá se ránts!
2011. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Azt, hogy nem vagy 100-as lányom. Ilyen bolondságon kiakadni, mint egy ostoba netes oldal....... nem is ragozom tovább, élj csak a f@szbúgog, neked való.
2011. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Így jár az, aki f.aszbukon éli az életét. Nem akarok erről vitát generálni, mert én is fent vagyok, de nem lógok ott 24/24, nem kommentelek, és nem lájkolok, és mégis teljes életet élek.

Komolyan, egy hülye megjegyzésből (amit lehet, h az illető poénnak szánt) egy egészen nagy hisztit rendeztél. Megcsalt a barátod? Nem. Csak nem írt vissza ennek a csajnak. Na bumm!

2011. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!