Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszel, hogy nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszel, hogy nem tudja elrendezni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párom kirakott egy nekem szóló üzenetet facebook-ra, hogy "nagyon szeretem őt" egy idióta p*csa ismerőse kommentelte, hogy ő is nagyon szereti a páromat, és hogy milyen szerelmes belé. Megláttam és nem tértem magamhoz.

Hogy lehet ennyire ostoba egy csaj?

Mondtam barátomnak, hogy írjon neki valamit, meg ez mennyira gáz rám nézve. Azt mondta írjak neki én. Hogy én vagyok aki ő szeret. De én nem fogok a barátom üzenőfalán veszekedni egy idegen csajjal. Nem égetem magam.

Azt mondta majd ír valamit oda, azóta se írt semmit. Nem hiszem el, hogy nem tudja elrendezni a kedvemért. Lehet, hogy nem is szeret csak szórakozik velem?

Szerintetek? /fél éve vagyunk együtt/


2011. jún. 5. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Írj neki privit.
2011. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem cikibb az, ha nem reagáltok rá semmit. Az lenne legjobb ha külön kiirná üzifalra mennyire szeret téged és csak te kellesz neki. ennyi. a csajnak meg legyen ciki, hogy annyiba sem vettétek, hogy reagáljatok rá. Így legalább rájön nem jelenthet fenyegetést köztetek


21/L

2011. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
vagy esetleg kérd meg párod, hogy törölje a kommentet =)
2011. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!