Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig megillettnek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig megillettnek ezek a jelzők?

Figyelt kérdés

8 kilót adtam le 3 hónap alatt.. de ugyanúgy lekocáznak, ledisznóznak stb..:S nem értem.. nagyon rosszul esik,hogy még mindig piszkálnak..és ez nagyon bánt engem.. és nem tudom mit csináljak már,hogy ne nézzenek kövérnek..:S

tényleg ennyire rossz még az alakom? Srácok/Lányok!

Szerintetek igazuk van? és még mindig egy kövér csaj vagyok?

( a kép ezen a héten készült)

[link]


2011. jún. 5. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Így oldalról épp, hogy nem látszik jól... na meg a hasad is behúztad, az látszik a képen. Ha csinálnál egy normálisat arról könnyebb lenne véleményt mondani.
2011. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem húztam be...

és nincs több képem.. ez is csak az alkalom miatt készült.. nem szoktam fényképezkedni..

2011. jún. 5. 22:06
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem húztad be a hasad, akkor annyira nem nézel ki rosszul, csak a lábad vastag talán egy picit. De szerintem ezért még azért túlzás lekocázni :P
2011. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
de amugy ha már rég lfeogytál de korábban erre a cikizésre vevő voltál, akkor ez még nagyon sokáig megmarad, hogy te vagy az osztály kövérje, azt nem olyan egyszerű levakarni mint hogy lefogysz és kész. sajnos ilyenek általában az osztályközösségek. legyél olyan amilyennek már jól érzed magad, és ne törődj velük tovább.
2011. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát arra már rájöttem..hogy az osztályok ilyenek..:S

amúgy 170cm/63 kiló vagyok..

Hát vagy ha kocáznak akkor tartsák magukba.. ennyi..:S

2011. jún. 5. 22:09
 6/22 napietus ***** válasza:
100%
egyszerűen szerintem tudják, hogy ez a gyenge pontod, erre ugrassz, azért piszkálnak ezzel. ha nem foglalkozol vele, megunják.
2011. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Féltékenyek a melleidre,szépek :)

Csak az irígység beszél belőlük.

2011. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
uhh h télll nem húztad be a hasad akk *.* :D:D nekem még a lábad sem vastag :D:D naon sexy vagy u-h ahogy vagy :D
2011. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Tényleg nem húztam be.. :)

Végre egy ember aki azt mondja,hogy szexi vagyok:$:) köszi:)

2011. jún. 5. 22:23
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egyáltalán nem jogos. Az látszik a képről is, hogy bár sztem nagyon csinos vagy, de te sosem leszel piszkafa. Úgy értem fogyózhatsz akármennyiit, te nem leszel az a csontsovány, anorexiás beütésű lány. Picit teltebb típus vagy, de arányosan, szóval oké h megjegyezték itt előttem h picit vastagok a combjaid, de ha az összképet nézzük, sztem semmi gond velük. Lapos a hasad, karcsú vagy, jó alakod van, nem ilyen egybederekú vagy. És a cicijeid is egész nagyok, szóval arányos vagy és a rucid is jó sztem. Az ízlés sem utolsó na:) Ne aggódj, max irigyek, azért csesztetnek, vagy megszokásból. Fel a fejjel, egyáltalán nincs miért szégyenkezned, főleg, hogy most fogytál le.

19/L

2011. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!