Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jó a nagy mellben? . Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó a nagy mellben? . Fiúk, lányok. Most őszintén, Miért jó a nagy mell?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 22:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

A mell a nőiességet fejezi ki. Ugyanúgy, mint a homokóra alkat, a szélesebb csípő, esetleg a hosszú haj. Nem félreérteni, nem azt mondtam, hogy ha valaki ezeket nem birtokolja, az nem lehet nőies.

Viszont vitán felül áll, hogy a nagy, kerek, feszes mellek extra nőiesek. Nem csoda, ha sok férfinek tetszenek.

2011. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"mert tekintélyesebb, nem iylen kis nyeszlett,"


Ezt gondolom a széles vállra írtad. Tekintélyesebb vagyis férfiasabb.

És hogy miért a nagy mell? Mert az nőiesebb (sokak szerint).


Amúgy nekem igazán az számít hogy az egész testalkatát nézve arányos legyen (lehet kicsi is de akkor a feneke se legyen nagy), de meg tudom érteni azokat is akik csak a nagy melleket szeretik.

2011. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
22:51 vagyok. Szerintem itt mindenképpen a genetikailag belénk kódolt dolgokról van szó. Vannak külső jellegek, amik a férfit és amik a nőt jellemzik és ezeket a legtöbben vonzónak találják. A férfiaknál pl. a széles váll, keskeny csípő, erőteljesebb testalkat, a nőknél a karcsú derék, széles csípő, teltebb mell.
2011. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Nekem úgy a C-s és a D-s jön be leginkább. Pár előttem íróval tudok egyetérteni: egyrészt a termékenységre utal, másrészt jól meg lehet markolni, mellszex, egyebek.


Nekem se tetszik az ezeknél sokkal nagyobb, de sok férfinak meg pont az jön be, sokaknak meg az egészen kicsi. Ennyi.

2011. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a kis mellek jönnek be. Általában azok buknak a nagy mellekre, akiket nem szoptattak sokáig. Genetikai bullshites emberek persze itt is megjelennek, annyira imádom ezt az analitikus "az eseményt felbontom kisebb eseményekre, elnevezem és akkor azzal magyarázom" dolgot, amit az ún. tudósok művelnek. Kb olyan, minthogy egy formának van egy árnyéka és azt mondod, a forma azért mozog, mert az árnyék mozog, vagy az árnyék azért mozog, mert a forma mozog... És akkor jönnek hormonokkal, meg genetikával.
2011. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én eddig csak és kizárólag nagy-, közepes- és kismellű csajokkal voltam. Ezután is így tervezem. Csak ezek tetszenek.

(több egyénhez is hozzárendelhetünk egy mellméretet...)

2011. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az összes pasi, aki legusztustalanozta a nagy melleket, idióta.

Mintha bárki is tehetne arról, hogy mekkora a melle és milyen.


A testsúlyt lehet valamennyire szabályozni, de a melleket nem, kivéve szikével.

2011. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

hello, nekem tényleg hatalmasak a melleim és nem szeretem... én sokkal jobban örülnék kisebbnek.

vékony a derekam és a melleim miatt ha feszes pólót veszek fel eléggé aránytalan a felsőtestem...

meg az is eléggé gáz ha a pasi a melleidhez beszél, nem hozzád :DD

16/L

2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21:27 gyönyörű lehetsz.
2011. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
21.47 ez most szarkazmus vagy bók? :D
2011. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!