Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elől deszka, hátul léc. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elől deszka, hátul léc. Még lehet belőlem jó nő? 15/L

Figyelt kérdés
Bomba alakom lenne, ha lenne mellem, meg fenekem. Van esélyem rá, hogy megnő? Annyira nem bánt, mert nem tudom elképzelni, hogy kapcsolatom legyen, viszont azt sem, hogy 2-3 év alatt kikerekedek. Ennyi idő alatt tényleg változhatok ennyit pozitív irányba?
2011. jún. 6. 11:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak te látod így:) Mi van, ha nem is olyan kicsi? Lehet, hogy a fiúk egy csinos formás feneket látnak csak te nem vagy megelégedve, nem?
2011. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a testalkattó függ, hanem inkább a fellépéstől, mozgástól,öltözködéstől, viselkedéstől.Ne akarj feltétlenül hízni, mert nem biztos, hogy oda rakódik majd a súlyfelesleg, ahová szeretnéd.
2011. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Hidd el a fél fiatalság ilyen, csak takarják.
2011. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hízni, mert pont jó a testsúlyom. Csak nőiesedni akarok, ami ma már 11 éves korban elkezdődik. 1-2 6. osztályosnak nagyobb a melle, mint nekem... A szüleim későn érőek, ez igaz, és lehet, hogy most fog eljönni az én időm, de nem tudom elképzelni, hogy 2-3 év alatt ennyit változok.
2011. jún. 6. 11:28
 15/32 napietus ***** válasza:
100%
pedig sokat fogsz :) én nyolcadikban olyan kis semmi, soványka lány voltam, hogy a háziorvos vasat rendelt nekem :) aztán a végén mégis formás alakom lett, nem is kicsi mellekkel. nekem 16-17 évesen kezdtek nőni, véső méretüket 19 éves koromra érték el. azért mondom, hogy ez egyénenként változó, van aki korábban érik, és van, aki később.
2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
50%
egyél olaszos tésztákat. Állítólag Christina Hendricks és anno Sophia Loren is ettől kerekedett ki.
2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

21 éves korig nő a mell, még bőven időben vagy.

De ha csont és bőr vagy, nem túl jók az esélyeid, mert a mell zsírszövetből van.

2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
89%

Pedig simán megtörténhet.

A gimiben a legjobb barátnőm elsőben még teljesen lapos volt, úgy nézett ki, mint egy 12 éves kislány. :) Aztán ballagásra már akkora mellei lettek, hogy csak na.

Mindenki őt irigyelte, akinek már elsőben nagy melle volt, azoknak addigra már lógott, akinek kicsi volt, az meg a mértei miatt.


Szóval fel a fejjel, és ne aggódj.

A kis mellel sincs semmi baj, később így is sokan fognak irigyelni, mert te még 30-40 évesen is jó alakkal fogsz büszkélkedni, több gyerek után, míg nekik már rég fel kéne varratni, hogy ne lépjenek rá. :D

2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a nő,elől deszka-hátul léc. Szerintem mégis gyönyörű. :) Bár azért arra próbálj figyelni,hogy ne legyél nagyon nagyon vékony..ne legyenek ki a bordáid pl. Amúgy még van időd.15 évesen elkezdtem hízni és a szerencsés alkatomnak köszönhetően mind a mellemre ment..mostmár sajnos a fenekemre,combomra is..

2011. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon is lehet :D

Nekem Általánosban volt egy csaj osztálytársam, aki olyan volt mint egy botsáska. Alacsony volt és sovány, se mell, se popsi. 8.ban még tök lapos volt, aztán már nem is tudom hogy, nemrég összefutottam vele, így 5 év után :"D. Alig ismertünk egymásra. A lapos kiscsajból egy BOMBANŐ lett, de tényleg. Minden pasi megbámulta! Nem volt nagy melle, hanem pont (szerintem a legjobb fajta) maroknyi feszes keblek, és gyönyörű kerek popsi :D Azt hittem lehidalok tőle! :D Szóval ne aggódj, még simán változni fogsz Te is!

2011. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!