Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyibe kerül? Mennyibe kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyibe kerül? Mennyibe kerül úgy kb. egy prostituált?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy haveromnak örömet okozni és érdekelne!Mennyibe kerül úgy kb. egy prostituált?
2011. jún. 6. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

párezertől milliókig

attól függ milyen

(útszéli lepukkant betegséget hordozó itt borsodban már 3ezerért mindent vállal...)

2011. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát én egy prostinak tuti nem örülnék. De mondjuk, egy sztriptíztáncos oké.
2011. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
NG-n volt múltkor a prostikról egy film a Tabu-ban. Ausztráliában vannak olyan luxusprostik akikkel még le is feküdnék ;) 2. válaszoló voltam.
2011. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha utána megölöd, semmibe
2011. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves barátom! Elsősorban a haverodnak SZEREZZ inkább örömöt és ne okozzál neki semmi rosszat. :)
2011. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az függ az évjárattól, a kategóriától, a használati időtől stb. Ajándékba egy olcsóbb, használt típust javasolok.
2011. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,a strici szabja az árat.Az ár gondolom függ a prosti állapotától,lebonyolított forgalmától.+Áfa ugyebár.+Hozzá való tisztaság csomag gumiszettel.
2011. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 balazs20110110 ***** válasza:
haverodnak mi?:)
2011. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!