Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituált leszek, gondolatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituált leszek, gondolatok?

Figyelt kérdés

Elöljáróban, mielőtt még bárki Rákóczi térre meg hasonlókra asszociálna, én egy -max 2 férfiban gondolkodom ,de leginkább egyben,akivel megállapodunk úgy h az mindkettőnknek jó legyen . Nincsenek jelenleg anyagi problémáim -hogy mégis akkor miért döntöttem így ?

Azért mert 28 éves vagyok.Korábban mindig azzal vigasztaltak hogy majd eljön akit szeretni fogsz és aki téged is és kívánni fogjátok egymást igazán. Teltek múltak az évek ,csak nem jött olyan,ha tettem érte ha nem. Volt valaki akibe én igazán bele tudtam volna szeretni de neki minden ujjára jutott minimum 10 nő ,ezért velem is csak szórakozott, majd mentem tovább reménykedve .Volt közben hosszabb kapcsolatom igyekeztem meggyőzni magam h ez jó de aztán mégis olyan feszültségek voltak bennem amiket nem tudtam már elviselni ,ismét egyedülálló, keresőként -belebotlottam emberekbe ,akik mind csak arra tudtak emlékeztetni hogy nem tudok beléjük szeretni .Kiüresedtem teljesen .Az elmúlt másfél évben egy kezemen megtudom számolni hányszor szeretkeztem .

Pedig csodálatos vagyok az ágyban -ezt tudom mert annak a kevés kapcsolatnak is mind testileg mind lelkileg sokat adtam .DE már meguntam h én teljesítem mások álmait ,és hogy pusztán mert megkedvelek egy embert , és mert már nagyon hiányzik a szex végül is lefexem vele.Ugyan úgy ürességet érzek.


Nem 40 évesen akarok rájönni hogy fiatalkorom szexuális tehetségét és testem adottságait feláldoztam a jó erkölcs és a boldogtalanság oltárán .


hát ez az én történetem.


2011. aug. 18. 18:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
csak add meg a telószámod, meg mondj egy tarifát.
2011. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
nem itt akarok hirdetést feladni a félreértések elkerülése végett. Csak elmeséltem a történetem.
2011. aug. 18. 18:47
 3/35 anonim ***** válasza:
62%
28 az már öreg
2011. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nézd rá lehet lépni erre az útra...de ez csak lefele vezet. Most csak egy pasas...de később azt gondolod, hogy ugyan nem jelent sokat, ha még egy két ügyfeled lesz, és így tovább...én ezt gondolom.
2011. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 IQnindzsa ***** válasza:
100%

szerintem amire te gondolsz az a 'kitartott szerető'... nem a prostituált. A prosti nem max 2 férfiban gondolkodik.

Amúgy nem asszociáltam a Rákóci téri lealjasodott nőkre. Te internetet használsz és jól fogalmazol. Egyértelmű ,hogy netes szolgáltató lány akarsz lenni.

Nem foglak lebeszélni és nem fogok erkölcsi szentbeszédet tartani neked. Felnőtt nő vagy és ha ez a döntésed akkor tedd meg. Én ismertem ilyen lányt... (Illetve ő masszőz volt aki erotikus masszt is vállalt) kedves ,intelligens és nagyon nagyon vonzó volt. Ha ügyes vagy akkor összekötöd a kellemeset a hasznossal és még jól is érezheted magad. Azt mondjuk sajnálom ,hogy az egésznek az ad negatív felhangot ,hogy elkeseredésedben döntöttél így.

2011. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
32%

Kedves Kérdező.(olvasd végig, megéri) Biztos vagyok benne hogy vár rád az igazi csak keresni kell... Ha nincs anyagi problémád akkor szerintem ne legyél prostituállt mert akkor megvetnek az emberek. És azért se legyél az mert ha belegondolsz és megtalálod majd az igazit lesz gyereked stb. mit mondasz majd neki?! hogy nézel majd a szemébe?! büszke leszel erre hogy az voltál? na mind1 te döntésed de ha rám halgatsz akkor keresd meg az igazit felejcsd el ezt a hülye ötletet házasodj meg és legyen boldog életet.


(Egy 15 éves fiú.)

2011. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:

Énszerintem, ne legyél prosti. Most azon bánkódsz, hogy másfél év alatt lefeküdtél pl. 3-szor, és te több szexszet akarsz. Én azt mondom, (és most kérlek ne sértődj meg!)

Ne menj azért ki az utcára, hogy egy-két hülye naponta lefeküdjön veled. Mert aki prosti, arra mások úgy néznek, hogy itt egy jó punci, és meg kell kefélni. Ha vársz, hidd el, találsz valakit. Egy ismerősöm fel akarta vágni az ereit, hogy őneki nem lesz pasija. Egy hét múlva találkozott egy csávóval, és azóta is boldogok. Fontold meg ez alapján amit akarsz és... Én többet nem tudok segíteni. Golndolkozz ezen!

2011. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Szerintem jó és rossz is van ebben. A rossz az, hogy ha prosti/kitartott szerető akarsz lenni akkor az csak testi dolog. Szerelmet, szeretetet nem fogsz majd kapni és lehet, hogy egy idő után bele fogsz fásulni. Mindenki keresi a másik nem szerelmét/szeretetét, és lehet, hogy te most is erre vágysz és nem csak szexre, csak a kudarcok miatt úgy érzed ez a megoldás. A jó pedig az, hogy lehet, hogy pont az egyik "kuncsaft" lesz életed szerelme ( Van egy ismerősöm aki így járt).
2011. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 IQnindzsa ***** válasza:
66%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:55 15/F


Imádom ,hogy 15 évesen osztjátok az észt úgy h semmi tapasztalatotok az életről. Igaz a kérdés feltevése a gondolataitok kifejtésére ösztökélt. Olyan dolgokról beszélsz amihez közöd sincs. Jó esetben se prostitúcióval nem találkoztál még... sem azzal a problémával ami a kérdezőt bántja. A friss ,iskolában edzett erkölcsi nézeteid csodásan hangzanak egy Tolkien regényben. A valóság nem fekete fehér...

Én pontosan tudom mit érez amikor azt írta ,hogy kiüresedtek a kapcsolatai és csak arra volt jó minden újabb ember ,hogy rájöjjön mi hiányzik neki.

Én azt mondom ,hogy vágjon bele. Tudja ezt úgy is csinálni h soha senki nem tudja meg a környezetében. Sőőt... ha a baráti köre normális akkor, ha meg is tudják akkor sem fogják elítélni ez miatt. Az emberek szeretik elfelejteni ,hogy csak az adott társadalom az ami meghatározza a prostitúció megitélését. Ez a szakma már 3000 éve is létezett és voltak időszakok amikor a kurtizánok a királyok ágyasai voltak és országok sorsát döntötték el a befolyásukkal.

Szóval ne papolj olyanról amit nem értesz.

2011. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

nem helyes ez az út.....


a nővérem is rá lépett erre az ösvényre és majdnem belehalt,elsőnek a baszás-utána még több baszás-aztán az ideg,később még több ideg,utána a fű,kokain,heroin,speed,extazi,anfetamin,közben lesz 1 strici barátod aki majd áltatni fog,hogy szeret,de csak arra kellesz neki,hogy futtasson és legyen mit ennie,innia,anyagoznia a te.....minek is nevezzem..... munkádból???????????........és végül háááááát igen 28 éves vagy idézőjelben öreg.Ilyenkor már a család alapításon vagy valami magasabb fontosabb értelmesebb cél kellene a szemed elött lobognia.Ha rálépsz csak lefelé fogsz csúszni,de tudod mit úgysem hiszel nekünk,de,hogy szemléltessem cigizel vagy van kedvenc sorozatod,kajád,barátod,barátnőd na próbálj meg ezek nélkül élni pár napig és kb ilyen lesz az a út is amire majd rálépsz.


de persze ez csak a saját nővéremnél észlelt tapasztalatom azt csinálsz AMIT AKARSZ.Az eleje 1 kicsit nyers lett,de minek cifrázni.

19F

2011. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!