Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit válasszam? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Egy apám korú gazdag pasit, vagy egy 'lelki sérült' évfolyamtársamat? 17L

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, ribi akarsz lenni, vagy kedvesnővér?

Én mindkettőt elküldeném a p...csába.

De ha valamelyikhez vonzódsz, netán kezdesz beleszeretni, akkor meg nem is kérdés....

2011. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Moszuke ***** válasza:
fail?
2011. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
a gazdagot. te pénzéhes sz.ka ...
2011. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy boldog leszel, ha csak a pénzéért választasz valakit. De te tudod.

Nekem egyik sem kellene.

De a lelki sérültet semmiképp ne válaszd szerintem, bár attól is függ, mennyire lelki sérült és milyen szempontból.

Nekem volt lelki sérült pasim, aki csalódott a nőkben az emberekben. Én hülye, meg ápolgattam a lelkét, úgy voltam vele, hogy ő legalább majd értékelni fog, hogy nem vagyok olyan bunkó és szemét, mint azok a nők, akikkel eddig találkozott. A vége az lett, hogy bántott és megalázott.

Sajnos sok lelki sérült ezt a sérülést tovább adja és annyira eltorzult a lelkivilága, hogy azokon áll bosszút, akiken tud, tekintet nélkül arra, hogy nem is ők bántották.

2011. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos pénz felett nem számít, hogy a férfi csúnya...


Ennyit a nőkről...


Azért ne általánosítsál már légy szíves! Nekem pl sosem volt pénzes pasim, és a koromnál max 5 évvel idősebbekre bukom. Kikérem magamnak ezt a durva általánosítást. Tahó!

2011. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hat egy lelkiserultet semmikeppen, de egy olyat sem , aki olyan idos mint apad...
2011. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!