Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom haverja rámnyomult, de letagadja?

Figyelt kérdés
Egy buliban történt. Valahogy összekerültünk. Beszélgettünk és célozgatott,bókolt,meg megfogta a derekam többször. De nem történt semmi más köztünk. Nem is próbálkozott úgy,csak elmondta,hogy ha nem lenne a barátom akkor más lenne most minden. Nekem e miatt bűntudatom volt ezért bevallottam a barátomnak. Ő kérdőre vonta a haverját,de ő letagadott mindent és azt mondta nem is jövök be neki. Vajon csak beijedt? Miért ilyen gerinctelen és miért nem állt oda inkább és vallott be mindent?
2011. jún. 6. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért tőled sem volt fair, hogy elmondtad a barátodnak, főleg, hogy megkérdezte a haverját. Ebben nincs semmi. Egyszerűen Te voltál hülye. Lehet a buliban ivott és ott azért volt bátrabb..
2011. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hóvirág.89 ***** válasza:
pasi:) ne foglalkozz ezzel. ha legközelebb is nyomul, rázd le, mondd neki kerek perec, hogy hagyjon. de jól tetted hogy szóltál a barátodnak.
2011. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lol, nehogy már csaj hibája legyen :D

Barát csaja TABU! Ki nem szarja le h piás vagy nem?

Én barátaim érdekes mód részegen se "bátorkodnak" a bnőmmel és én se az ővéikkel. Ennyi.

2011. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magam miatt mondtam el,mert én is ott maradtam vele a buliban és én is szemét voltam.
2011. jún. 6. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem is az első egy kicsit hülye.

Ez egyáltalán nem a te hibád.

És ahogy már leírta valaki: haver nője mindig tabu.

Én sem másztam még rá soha haver nőjére, még ha totál hullarészeg voltam akkor sem. Pedig leittam már magam velük egypárszor igen csúnyán, elhihetitek.

2011. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!