Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hazugságot néznél el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hazugságot néznél el a párodnak ha 1 hónapja vagytok együtt? Ha mondjuk elment bulizni de letagadja? Azt elnéznéd?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha esik egy jó loot a wowoban és letagadja.
2010. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Timi: ) ***** válasza:
96%

Én egy ilyen hazugságot" még elnéznék,ha nem tagadná...

De ha már tagadja akkor elgondolkodnék rajta,hogy miért?

Valószínű azért,mert tudja,ha elmondja kiakadnál rajta...

Bocsi!

2010. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

3szor hazudgált nekem erről a bizonyos diszkóról, lett volna alkalma elmondani az igazságot.

Nem tette meg, én hülye el is hittem ki is békültünk.

De most már elég volt.Tutti hogy igaz mostmár

2010. aug. 30. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
A hazugság nekem nem fér bele egy kapcsolatba.
2010. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, sehány hónap vagy év múlva. Aki velem akar lenni, az ne hazudjon nekem, egy kapcsolat a bizalomra kell, hogy épüljön.
2010. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Azért el kell gondolkodni azon,hogy miért hazudunk egymásnak, biztos van valami oka? Meg kell dumálni,nem mindjárt automatikusan a rosszat feltételezni,s igen,legalább egyszer meg is kell bocsátani!
2010. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha 3x is lett volna eselye elmondani es megse tette...akkor az mar nem jo jel plane h meg az elejen vagytok. en nem neznem el neki. ne engedd h huenek nezzen.


kocsog a pasid :|

2010. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmegy bulizni? Ez ekkora nagy dolog, hogy külön megy egy pár bulizni? Mi úgy látszik, nem eléggé kötődünk egymáshoz, mert ez nálunk sose volt téma, hogy külön megyünk, vagy együtt. Megkérdezném tőle, hogy miért tagadja le, egyébként is el mehet bulizni.
2010. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Egy szimpla buli nem lenne a világ vége, tehát nyilván más elfoglaltsága van. Ki az a barom aki letagad eyg bulit?

Ha, csak Te nem vagy egy idegbeteg féltékeny pics@.

Emiatt Én is letagadtam sok bulit.

2010. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
esélytelen. minek hazudni ilyenről? párod? nem túnik komoly kapcsolatnak....
2010. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!