Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Normális vagy orvosi eset?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok és kizárólag huszonévesekkel tudok lefeküdni.24-25 évesekkel max.Idősebb egyszerűen taszít,nem izgat fel.
2011. okt. 9. 02:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. 22F
2011. okt. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28/F. Írj privit!
2011. okt. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

simán jó!


F/20

2011. okt. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, de nem lehet, hogy ez azért alakult így, mert nem vagy elég erős személyiség? Egy idősebb férfi határozottabb, magabiztosabb, több elvárása van, egyszerűbb egy fiatal mellett kibontakozni.
2011. okt. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem pszichologiai eset vagy - nem fogadod el a sajat korodat, es azt hiszed, hogy ha fiatalokkal szexelsz, akkor te is fiatal maradsz.

Engem taszitanak a 25 evesnel idosebb nok - kezdenek rancosodni stb.

25/F

2011. okt. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek neked kigyógyulni ebből. Viszont ehhez fokozatosan kell haladni véleményem szerint. Én 26 éves vagyok, úgyhogy ideális kezdőszemély lennék ehhez. :D
2011. okt. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok! :)

24nél fiatalabb lenne az nagyon gáz lenne!

Szerintem nem vagy orvosi eset!Megragadtál Te is egy bizonyos korban és nem akarsz haladni,vagy inkább továbblépni!Így kevesebb az esélyed hogy elvegyenek feleségül vagy hogy normális embert találj magad mellé,bár mondjuk sosem tudható....

A lényeg az hogy nem muszáj elmenned dokihoz...Majd kinövöd!

2011. okt. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

nincs kedve elvenni a szüzességem?

20F

2011. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen normális orvosi eset.Engem is bevállalhatnál...
2011. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Normális. Okoz ez kárt benned vagy másban? Szerintem nem. :)

Ha neked a fiatal férfiak tetszenek, hát édes istenem, érezd jól magad velük. :) Azért jó tudni, hogy vannak ilyen igényű korosabb nők.

2011. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!