Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki vagy csak haverko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak haverkodik?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok, és az osztályban van egy lány, aki folyton engem néz, ha visszanézek elneveti magát stb.

Múltkor pl. kérdezte, hogy menjünk együtt haza?

Vagy osztálykiránduláskor mikor mentünk bobozni felkért hogy jöjjek vele, mert ő még sose volt. Amikor tesi óra volt mi fociztunk és ők (lányok) felelsz v. merszeztek.Tesi óra után oda az egyik barátnője, aki vele játszott, és elkezdett hülyeségeket beszélni mi velünk kapcsolatban, ő meg tisztára zavarba jött és elpirult.

A gond csak az hogy nem tudom mi tévő legyek mert valami ezeknek keresztbe tesz. Az egymással haza jövéskor nem tudtunk mert én később mentem ebédelni. A bobozásnál azért nem mert én még addig sose boboztam, és én sem mertem vele menni, mert nem tudtam, hogy milyen, inkább egy megbízható haverommal mentem először. (rohadt jó volt) Mondjatok valamit hogy mit csináljak hogy ne húzzon semmi keresztbe az ilyeneknek, mert ő is tetszik nekem:D


2011. jún. 7. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

50/50

De szerintem tetszel neki.


Beszéljetek meg egy időpontot, ami mindkettőtöknek jó és találkozzatok. Sétálgassatok.

2011. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és hivd el valahova,ha tetszel neki,akkor el fog menni.A lányok azt szeretik-legalább is az én lányom(ő is 13 éves)-ha egy fiu kezdeményez.Nem lesz semmi a kapcsolatból,ha egyikötök sem megy oda a másikhoz:XD
2011. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságodat és hívd el sétálni, fagyizni. Aztán mond el neki bátran az érzéseidet. Amiket írtál róla, azok szerint vonzódik hozzád.
2011. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felelsz vagy mersz?

Pippantson le

2011. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a válaszokat! Megpróbálom amiket mondtatok.

UI. 4. válaszoló: te beteg vagy:D

2011. jún. 7. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!