Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek orulne, vagy elrette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek orulne, vagy elrettene egy 30 eves ferfi attol, ha megtudna, hogy a baratnoje (18) meg szuz? Ertekelne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Bár 12 év korkülönbség:S mire ő 50 éves lesz te csak 38 ....:S
2011. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ne add oda egy 30 éves majomnak a szüzességed!!! Ne légy buta. egy 30 éves embernek akinek még nincsen semmije ,se kilátásai az nem érdemel meg egy 18 éves lányt aki elött még ott az élet.
2011. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kiugrana a szívéből, és csöpögne a nyála, pont emiatt foglalkozik egy ilyen idős lánnyal. két kezem összetenném a helyébe.
2011. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem akadna ki rajta. Vagy örülne, vagy pedig semleges érzés alakulna ki benne. Mondjuk, lehet, hogy sokan értékelnék!
2011. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha tényleg szeret nem fogja zavarni egyáltalán, bár gondold meg jól hogy valóban megérdemli e, szereted e annyira, nem fogod e megbánni, és ha nem vagy biztos benne ne tedd meg csak azért hogy veled maradjon, mert ha nem akar úgyse fog


és am úgy is 18 éves koromban vesztettem el a barátom akkor 28 éves volt


nem bántam meg utólag bár már nem vagyunk együtt, de szeretett és én szerettem akkor így szép emlék maradt


szerintem azzal érdemes csinálni először akivel tudod hogy még ha szakításra kerülne a sor akkor sem bánnád meg


ja és:


18:41-as válaszoló: honnan gondolod hogy nincs a csávónak semmije, se kilátása, és h majom? :D

2011. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és: (megint én) nézd meg az Egy Lányról című filmet! ;) tanulságos lehet, ha olyan jeleket veszel észre a pasidon, mint a főszereplő lány az ö pasiján ejtsd!
2011. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom mert mostanság jó pár ilyen kérdés van h 18 éves és 30. ott megkérdeztem, hogy milyen van ennek a srácnak 30 évesen ha komoly kapcsolata még nincs ? és ott mondta a csaj h az anyjánál lakik iszik cigizik stb... nincs családja 30 évesen.... gondoltam hátha ugyan arról a párról van szó. ha nem, akkor bocsi :)
2011. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!