Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek azert csinalta ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek azert csinalta ezt, mert le akart fektetni, vagy azert, mert tetszek neki?

Figyelt kérdés

Tobbszor rajtakaptam egy fiut (30 eves), hogy engem nez (18 vagyok).

Aztan az egyik buliba elkezdett nekem bokolni, hogy az egesz faluba ritka az ilyen csaj, mint en; meg hogy o eddig miert nem ismert engem, enwkelt nekem, akkor dicserte a hajam, a combom. Fogdosta a combom, majd azt kerdezte tolem, hogy tuzelo szuka vagyok; mondom nem! Akkor odault mellem, fogdosta a derekam, elloktem magamtol, majd otthagytam, akkor utanamkialltott, hogy menjek vissza; de nem mentem. Majd megint lattam, es mondta, hogy menjek oda, mert akar kerdezni valamit, de en nem hazamentem. Ra jopar napra megint osszefutottam vele, o meg csak bamult.


2011. máj. 2. 18:25
 1/6 Darcy01 ***** válasza:
Tetszel neki, ezért le akar fektetni.
2011. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy leakar fektetni.


18/L

2011. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak arra kellek neki, nincs ra semmi esely, hogy ki lehetne ebbol alakitani egy tartosabb kapcsolatot?
2011. máj. 2. 18:33
 4/6 Darcy01 ***** válasza:
Szerinted úgy kell indulnia egy normális kapcsolatnak, hogy egy buliban elkezd fogdosni??
2011. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat nem, de a mai fiuk-/ferfianal nem lehet tudni. Vagy?
2011. máj. 2. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

18:30as vagyok


De hogy nem lehet tudni, épp ez az, hogy látszik, hogy csak azt akarja.

Ne hogy már hagyd neki hogy hülyét csináljon belőled.

Hidd el tudom, hiába 18vagyok, tudom, sajnos..

Rengetegen hülyítettek így.

És ami érdekes, mind máshogy teszi, tehát mindig azt hittem, hogy na ő kivétel, ő tényleg komolyan gondolja, de tévedtem:) 1x megvoltam nekik, utána a telefont se vették fel.

Utána megismertem a páromat..na Ő nem így indított, függetlenül attól hogy 24(" a mai férfiak..")

Tényleg ne hagyd magad.

2011. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!