Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek utan hogy legyek mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utan hogy legyek mar oszinte?

Figyelt kérdés
Mostanaban sokat hallani, hogy az oszinteseg a legfontosabb... En eleg oszinte vagyok, ha valami nem tetszik azt egyenesen megmondom. Egyenesen, de nem bunkon, egyebkent is azt vallom az oszinteseg csak ugy korrekt, ha kello intelligenciaval parosul. Mondok szemlelteto peldat is. Beszelgetek neten egy sraccal, o eleg passziv, mire en elkoszonok tole es meg is mondom, hogy most elkoszonok, mert nem vagy aktiv, igy meg nincs ertelme, majd maskor beszelunk. Erre mindig olyan bunkon reagalnak. Aztan volt olyan, hogy el volt magatol ajulva en meg kicsit cinikusan vissza szoltam (tenyleg nagyon bekepzelt volt) erre az volt a valasz, hogy "jajj, de csipos valaki, ha nem tetszem mondd meg, mert mindegyik no tud ilyen lenni" erre mondtam, hogy nem tetszik. O cserebe lejaratott, feltorte az msnt, pedig mindossze 10 percet beszeltunk. Az ilyenek nem erzik magukban, hogy valjoaban nem az oszinteseg kell nekik, hanem pont az ellentete?
2011. jún. 7. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az embereknek mindenből csak a cukormázas verzió kell. Én is szÍvesebben lennék mindig őszinte, de nem lehet, mert "a most nincs kedvem beszélni"-t rögtön mindenki úgy értelmezi hogy gyűlölöm, vagy hogy egy antiszociális dög vagyok, és leÍrnak. Meg kell találni az arany középutat, hogy miben lehetsz, és miben nem lehetsz őszinte.
2011. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindig,minden helyzetben őszinte vagyok/voltam/leszek.Ezt nem tudom elnyomni,ez jellemvonás.

Szerintem nincs arany középút,eléggé szélsőségesen gondolkodom,úgy gondolom,csak igen és nem van.Tehát valaki vagy nem őszinte,vagy őszinte,nincs olyan,hogy félig őszinte.Mivel én sosem takargatom,vagy színesítem a dolgokat elvárom mástól,hogy ugyanígy cselekedjen velem szemben és ne tegye a szépet,meg ne hazudozzon a pofámba.Én sokszor kissé nyersen fejezem ki magam,nem trágárul,csak ha valaki rákérdez,hogy "szerinted ez a ruha jól áll?",nem tudom azt felelni,hogy szimplán nem,hanem hozzáteszem az okot is,pl "nem,mert nagy benne a s*gged."Ezt lehet radikális őszinteségnek,vagy bunkóságnak is nevezni.Szerintem csak radikális őszinteség.:)

Rengeteg ember van,akinek nem tetszik az igazság,sőt...Majdnem az összes.Viszont ezért,mi őszinték (Kérdező és Első válaszoló) ne adjuk már fel ezt a tulajdonságunkat,mert azok az igazán értékes és értelmes emberek,akik ezt a kivételes jellemvonást képesek értékelni és viszonozni.:)

2011. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!