Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi tévő legyek? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek? L/15

Figyelt kérdés
Most mentem gimibe van egy srác (F/16) aki rám írt facebookon többször, kedves volt.. elhívott magához, igent mondtam, aztán kiderült hogy szexet akar, meg hogy kiakarja élni magát, és nem akar komoly kapcsolatot most senkitől, lemondtam a találkozót. Aztán 1 hétig nem írt semmit, aztán megint írt és elhívott úgy hogy nem lesz szex ( mivel szűz vagyok nem is mennék bele) igent mondtam. aztán elkezdte, hogy.. másra is fordíthatná az idejét, ha nem lesz szex. Nah azután néha bunkó volt néha kedves. És most nem tudom hogy mi lesz. A suliban mosolyogva köszönt tegnap többször is aztán ráírtam, hogy mi van vele, hogy van.. meg hogy beszéljünk már egyik szünetben azaz, arra lyukadtam ki hogy jó lenne vele lenni, írta hogy ne mert ő szűkszavú, sokszor jött már azzal hogy a beszélgetés nem az erőssége, ez nagyon szarul esett... nem az hogy szerelmes lennék belé, csak küldi itt a jeleket aztán nem lesz semmi. Ma alig volt kedvem iskolába menni,de még is látni akartam.. köszönt és egyben intett is nekem kicsit mosolyogva... meg láttam hogy azért rám nézett. Mivel tudom hogy már úgy se írni.... Mit tegyek?.. Tudom hogy milyen egy sunyi fiú.. de még se tudom kiverni a fejemből! Kérlek segítsetek!!! Megköszönném nagyon.
2011. nov. 8. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon csúnyán ki akar haszálni. azt onnan lehet tudni, hogy ha elhív és egyből a szex-szel jön elő akkor mást nem is akar tőled. próbálja leplezni a sunyiságát, de lebukott. tartsd magad távol tőle, vagy keress olyat akinem nem a lábad köze kell.
2011. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te amúgy leszbi vagy?
2011. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Most komolyan,egy ilyen srácot akarsz,aki azt gondolja,hogy ráírok egy csajra facen,párszor kedveskedem neki,aztán elhívom magamhoz d*gni, és ha nem mész bele,akkor bunkón viselkedik veled? Meg,ha ilyet mondott,hogy másra is fordíthatná az idejét,szerintem itt elég nyilvánvalóvá vált,hogy nem érez semmit irántad,csak is azt akarja tőled.

Ha,számít valamit az én véleményem,azt tanácsolom,hogy sürgősen verd ki a fejedből ezt a fiút,és ne érezd magad miatta rosszul.

Remélem tudtam segíteni,szép napot neked. :) (f/16)

2011. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy az olyan idős lányok mint te, miért mindig pont az ilyen szemétládákat nem tudjátok elfelejteni? Szánalmaaas. Foglalkozz normális fiúkkal, és ne menj fel minden idegen pasi lakására. -.-"
2011. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán a probléma. Ha Te nem tudod mit akarsz, akkor honnan tudjuk mi.
2011. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak teljes mértékben igaza van, hallgass rá! :) Ne legyél naív, se könnyen kapható. Ha jól értettem, csak facebook-on beszélgettetek, élőben nem? (Elég elkeserítő, hogy az internet így behálózza már az embereket, és kezd megszűnni a személyes ismerkedés.) Mindegy, lényeg, hogy ki akar használni és úgy tűnik neki, hogy hagyod magad. Kitartás és normális emberekkel barátkozz! :)
2011. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clown666 válasza:
monddcsak hogy is nézel ki?
2011. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!