Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar tőlem valamit? 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit? 15 éves lány vagyok, és van egy fiú akivel egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. Előzször csak leveleztünk, aztán már felvettem msn-re. (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy városban lakunk, de még nem találkoztunk soha. Mindig szivecskéket rak az üzenetei végére, és most azt írta hogy jó lenne találkozni... Ez most minek számít?:)
2011. jún. 7. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted minek számít?:)
2011. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem. Szóval szerintem menj el vele, és ismerd meg személyesen is. Ott érezni fogod, hogy csak barátkozni szeretne, vagy többet.:)
2011. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, egyébként azt fogom tenni szerintem... Csak hát hogy mit várjak, azért kérdeztem:))
2011. jún. 7. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
cukrot is ajánlott?
2011. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces XD

Ő is 15 éves...

2011. jún. 7. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy városban laktok?

Találkozzatok már...

2011. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm;)
2011. jún. 8. 16:28
 8/8 Anyomika ***** válasza:
100%
Sztem ha szivecskéket is tesz bisztos bejösz neki mert azt fiúk nem szoktak magától kivéve ha langyi.
2011. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!