Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? 18 éves lány vagyok megbeszéltem egy randit egy fiúval. Neten ismerkedtünk össze. Nagyon jól elvagyunk.

Figyelt kérdés
De! Nekem még soha nem volt pasim semmi kapcsolatom.. és nagyon félek attól, hogy vissza utasít mert van rajtam némi felesleg.(10kg):( És nagyon félek.. :(( Ezért gondolkodtam hogy le mondom a randit és egyedül maradok..:( Köszönöm a normális válaszokat.!
2011. jún. 20. 18:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Küldj egy képet és őszintén megírom, hogy van-e aggódni valód.
2011. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Látott Rólad képe? Aktuálisat? Ha igen és akar Veled találkozni, akkor nincs mitől tartanod:)
2011. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nézd, egy próbát megér, aztán ha nem jöttök be egymásnak még akkor is maradhattok barátok. Csak előtte mindenképp mutass egész alakos képet magadról, és akkor nem érheti csalódás.

Ez meg, hogy még nem volt kapcsolatod egyáltalán nem gáz, sőt általában a fiúk örülnek neki, hogy ők lehetnek az elsők:)

LE NE MONDD! Sok sikert!

2011. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát, valószínű küldtél magadról képet neki, tehát tisztában van a feleslegeddel. Egy próbát megér, fiatal vagy még sok lehetőséged van még a fiúzásra. Szerintem mindenképp menj el a randira, ha nem illetek össze, vagy a srácnak nem tetszel az mindjárt kiderül, bár ha találkozni akar veled, akkor szerintem tetszel neki. Ne mondd le a randit semmikép sem, mert aztán azon fogsz kattogni, hogy mi lett volna ha... szóval menj el!
2011. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

10 kg felesleg,ugyanmár...

papirforma szerint rajtam is van,párom meg cseszeget hogy hizhatnék,mert a csontjaimat annyira nem jó fogni:)


menj el,mit veszithestz?

2011. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ebben gond! igy megismer, és ha ugy gondolja, h ok és tetszel neki(nem csak külsőre) akkor lesz okod fogynod!:))
2011. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, lehet, hogy rajta pedig 15-20 kg többlet van. Amennyiben net-en jöttetek össze, valószínű, hogy ő is sokat ül egyhelyben, tehát nemigen lehet egy kisportolt alkat. A kissé molettek sokszor csinosabbak, formásabbak, mint az "ideális" testsúllyal rendelkezők.
2011. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Látott rólam képet, csak az alakomról nem küldtem... :( Járok tornázni meg minden.. de mégis úgy érzem hogy elutasítani ígyis hogy teszek érte valamit..
2011. jún. 20. 18:08
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát ő egyáltalán nem kövér... jó teste van... csak nekem ...
2011. jún. 20. 18:09
 10/21 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben a súlyod miatt aggódnék a legkevésbé. Illetve értem én, hogy az is gond. Hiába ismeritek egymást neten, egy valódi randi IRL sok buktatót tartogathat. Lehet, hogy a fiú sem olyan lesz, mint amilyennek elképzelted, lehet, hogy titokban ő Hannibal Lecter :)


Egy biztos az általad leírtak miatt van a legkevesebb okod lemondani a randit. Ha félsz az csak egy okkal több, hogy megcsináld. Elvégre mit veszíthetsz? Egy valódi emberi kapcsolatot maximum. De ne rajtad múljon.

2011. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!