Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit terveztek, vártok a nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit terveztek, vártok a nyári szünettől?

Figyelt kérdés
Nekem ez az utolsó nyári szünetem 12.ik előtt sajnos:( Úgyhogy megpróbálom kihasználni.:D
2011. jún. 7. 20:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Reggel felkelek--->Konstatálom hogy nincsenek szülők---->Alvásig maszturbálok--->Elölről!

Hohó:D Na persze, amint találok valami lányt, alvásig b@szni fogok:b

2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy minimum délig alszom.:D Aztán meg sétálgatok a városban. És készülök az utolsó évemre a suliban.(Y)
2011. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Első: bakker de jó nekeeeeed... Én is ezt csinálnám, ha egyedül lennék

Én itthon fogok depizni egyedül, hogy nincsenek barátaim, se pasim, se semmi... Majd megtanulok főzni, úgyis ideje már :S

2011. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ez az uccsó úgymond nyaram:D Jövőre érettsége...aztán szakma és nagyvilág:D Dolgozok, alszok, motorozok, szórakozok többiekkel, jobban gyúrok...bulizni nem szoktam ..:D


18F

2011. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

én is jövöre 12.es leszek:)melozok egész nyáron de a bulikra szakitok idöt ;)

17/f

2011. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem értem gyerekek mitől másabb a nyári szünet érettségi után?? Én most érettségizek, ha sikerül utána 1 hét buli megállás nélkül :-)

18/f

2011. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

Eléggé unni fogom magam az tuti... Nincs senkim és még munkát se találok... Valószínüleg itthon fogok punnyadni :(


16/L

2011. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Nekem is ez lesz az utolsó nyaram az érettségi elött :P

Nekem elég sűrű programom lesz még itt nyáron is.. sok buli, nyaralás, fesztiválok,haverok,meglesz a jogsi is :)

És most végre van barátnőm is :D ha minden jól alakul akkor igencsak jóó nyaram lesz <3


17/F

2011. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Olvashatjuk a itt a mégtöbb, méghülyébb, mégb*zisabb, még kiváncsibb még hülyébb kérdéseket. F@sza lesz XDD
2011. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Célom h találjak végre egy barátnőt:D Novemberben volt vége egy komolyabb kapcsolatomnak és azóta csak "bulicsajaim" voltak. Most van 1 kiszemeltem aki nagyon tetszik, de elég cinkes a dolog sajnos:S
2011. jún. 7. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!