Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfias fiúk! Ti ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias fiúk! Ti ugye nem terveztek piperkőc metroszexuálisak lenni?

Figyelt kérdés

akik nem hordanak baromi márkás cipőket, csőnadrágot, rózsaszín, lila cuccokat, nem vasalják a hajukat, és nem szőrtelenítik magukat mindehol... ugye ti nem terveztek ilyenné válni? mert nekem jó pasi és jó férj kell, nem egy kis csajszi... ugye nem fognak kihalni a férfiak?

ja és ti nem szoktatok beszólni búza kinézetű társaitoknak?


írjatok kort is!

a környezetedben sok ilyen fiú van? stb..meséljetek!


2011. aug. 29. 14:53
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

úgy értem:

ugye nem akartok olyanok lenni, mint akik vasalják a hajukat, stb.

2011. aug. 29. 14:53
 2/22 anonim válasza:
nem, nem vagyok homár.. és nemis akarok az lenni.. az ilyenekt a puli fejükkel ássák el magukat..
2011. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én próbáltam normális maradni, de ha "divatos" vagyok, sokkal jobban tetszek a csajoknak :P Te valami ritka kivétel lehetsz, vagy csak azt mondod... mert sok lány azt mondja, hogy neki férfias férfi kell stb stb aztán elmegy a csőnadrágos szemébe lógó hajú fiúkkal.

Beszólogatni meg nem szólogatok be mert én is alkalmazkodtam az igényekhez... azóta van bnőm :D

2011. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
jaj dejó! csak nem akarom hogy kihaljanak a férfi egyedek! :)
2011. aug. 29. 14:57
 5/22 anonim ***** válasza:
én sem tervezem, hogy az leszek. viszont nem tartom őket homárnak, nem bántom őket, ízlések és pofonok, én meg maradok férfiasnak, a magam módján..
2011. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen,és nem is leszek,és nem is barákozom ezzel a fajtával.HOOLIGANS :D
2011. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
kedves második, te meg jó gyáva vagy!! na látod ezért nem akarom hogy minden fiú ilyen legyen, akkor hogyan találnék magamnak barátot? amúgy én mindig lebu.zizom a fiúkat akik tetszenek a barátnőimnek mert azok úgy néznek ki..férfias fiút meg alig.alig látok, így maradnak a sztárok..:)
2011. aug. 29. 14:59
 8/22 A kérdező kommentje:
pont olyan vagy mint azok a lányok akik festik a hajukat meg szoliba járnak hogy menők legyenek... nincs egyéniséged, és te is tömeg leszel, feláldozod magad!!!
2011. aug. 29. 15:00
 9/22 anonim ***** válasza:
Sztárok? Melyikre gondolsz?
2011. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Inkább feláldozom magam, minthogy büszkén egyéniségként és egyedül haljak meg :D
2011. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!