Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon jó ötlet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon jó ötlet, ha családtagjaim is be vannak jelölve ismerősnek?

Figyelt kérdés

azért tettem ebbe a kategóriába mert:


vannak alkalmazásaim pl. ha összejön 10 lájk a suliba levetkőzől fehérneműre meg stb....


és elég bevállalós vagyok :$ és ezt anyuék még rokonok is tudják, és ha ezt elolvassák nem lesz belőle baj? :$ pl. múltkor olyan alkalmazás volt h ha összejön 10 lájk nagy táblával rohangálsz a suliba amin ez áll: 50 ft-ért megfoghatod a fenekem ^^ és ebből már egy fiúval kommentekbe már odáig húztuk a kérdést, h már a szexről beszélgettünk ^^


csak ezért kérdem ^^ meg a hülye képek:$ megjegyzések stb.


2011. jún. 7. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, anyád rájön hogy mekkora egy retek nagy ingyenlyuk lettél, és talán megnevel. Tündérmackóra remélem felkerülsz:b
2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem is csodálom, hogy a szexre tértettekXD Mindig vannak kanosakXD Szerintem hagyd ki a családtagjaidat.
2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivan?????

Szerintem apám forog a sírjában....

2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
szerintem hagyd ki a családtagjaidat de ha tényleg fel akarnak venni ismerősnek akkor nem tudod elkerülni ugyse sajnos :S de jobb ha nem veszed fel őket
2011. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy gyönyörű család jövőjét látom... :\
2011. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 cottoncutee ***** válasza:
79%
ribanc...
2011. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
nekem öcsém letiltotta anyámat facebook-on^^
2011. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne.

Amúgy elég gyerekes amit csináltok, de ti tudjátok, nem szólok bele. Pici még a lányom, de én nagyon nem örülnék neki, ha ilyen intim dolgokkal szórakozna a barátaival. Könnyen megbélyegezhetik.

Ha nem akarsz kellemetlenségeket késöbb, akkor ezt ne. Ez baráti jó tanács volt, érdemes elgondolkodni.

2011. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem bevállalós vagy, hanem egy mocskos retek ribanc, aki az évek múlásával még rosszabb lesz. Most azt hiszed, ha anyádat nem jelölöd be, akkor majd továbbra is játszahatod otthon a jókislányt, miközben egy százasért leszopsz valakit.

Lehet, hogy az egyik barátnőd, vagy ismerősöd véletlenül vagy rosszat akarva elmondja a szüleinek, akik azonnal szólnak a tieidnek. Persze ez lenne a legjobb forgatókönyv. Én egy megértő ember vagyok, de ha az én lányom csinálná ezt, az biztos, hogy a falból kitépett internet kábellel verném agyon a gépet pedig kib.sznám az ablakon.

2011. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vnnak bizonyos beállítások, nekem pl anyukám, apukám, tanáraim, volt tanáraim, főnőköm, munkatársaim...stb csak azt láthatják amiket én rakok ki az üzenőfalamra, képekből is csak azokat, amiket én töltök fel (annál meg ugye külön is tudom szabályozni), tehát olyat semmiképpen, amiket csak úgy bejelölgetnek, aztán ki tudja milyen hülye vicc.

Olyan dolgokat meg direkt nem osztok meg, amiből tudom, hogy bajom származhat (a tanszékem rendszeres szapulásán kívül, de azt is kultúráltabb formában teszem).

2011. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!